Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május közepére nem várók!...

Május közepére nem várók! Sikeres hónapotok lesz, hogy sejtitek?

Figyelt kérdés

Május 12.-ével kezdődően nem várom. A múlt hónapban is becsapott, 10 napot késett, aztán megjött, úgyhogy 12.-étől kezdve hosszabb periódusban nem várom.


Kétnaponta voltunk együtt, az esély tehát jócskán meg van adva. Előjöttek a mensi előtti pattanásaim, múlt hónapban pont így volt, ezidőtájt jött elő, úgyhogy ez akár arra is utalhat, hogy megint sikertelen hónapunk lesz. Kicsit stresszesebb időszakunk volt a munkahelyen, az is inkább a sikertelenség felé taszítja a mérleg nyelvét. Ami PRO az az együttlétek száma és hogy már nagyon szeretnénk a babát. Reméljük ez elég.


Ti hogy álltok?


2017. máj. 10. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia en 16ra nem varom de nem merek remenykedni a mellem mar most faj derekam is neha megjon erzes..... nem gondolom hogy sikeres ez a honap. Szoritok Neked
2017. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én holnap-holnaputánra nem várom. A ciklusom 28-33 napos, össze vissza. Ma vagyok a 31.napon. Eddig semmi különös jelem, kis hasszúrkálást érzek és nagyon ingerült vagyok.
2017. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Én 18ra nem várom, de nem hiszem, hogy sikeres a hónap. Keveset is voltunk együtt illetve szerintem ebben a hónapban nincs peteérésem. Ami eddig mindig volt mert ez az 5. hónap hogy mérem a hőm. Volt, hogy pecsételtem is.

Majd meglátjuk, azért reménykedem. Ez a 2. próbálkozós hónapunk. Mindenkinek megy a drukk!

2017. máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 13-16ra nem várom kíváncsi vagyok a fejleményekre :) drukk mindenkinek
2017. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szurkolok, lányok!


Amúgy azt hiszem nekem sem volt peteérésem ebben a hónapban. Nem használok tesztet és a hőmet sem mérem, viszont eddig még mindig volt folyásom, több napon keresztül, ebben a hónapban azonban alig volt valami. Plusz most kezdek pattanásosodni, ahogy máskor is szoktam mensi előtt... :(

2017. máj. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!