Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ez a hőmérőzés...

Mit jelent ez a hőmérőzés dolog? Sajnos en nem ertek ehhez, mennyinek kell lennie a testhonek, ha terhes vagyok? Es mennyinek kell lennie, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
lehet egy kicsit hulyen kerdeztem de sajnos fogalmam sincs errol a homerosdi dologrol:(
2008. okt. 14. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt részletesen leírják, hogyan kell.Sok szerencsét, ha babára gyúrtok!

2008. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
szia. én tök véletlen egyik este megmértem a hőt,hogy megnézem mennyi,de csak ugy véletlen.És 37,5 volt.Hiszed vagy nem,én egyből tudtam hogy terhes vagyok.Pedig az első hőmérőzésem volt,és azt se tudtam hogy mennyinek kell lenni,babásan vagy nem babásan.Ha 37 felett van,akkor terhes vagy,ha alatta akkor nem.Én legalábbis igy tapasztaltam meg.sok sikert:)egy 21éves lány
2008. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!