Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát tervezünk és folsavat...

Kisbabát tervezünk és folsavat szeretnék szedni! Viszont nem tudom mennyi a napi ajánlott milligramm!?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 10:26
 1/6 anonim válasza:
Szia!Nekem a nőgyógyászom 2x 3-5 mg folsavat ajánlott. A gyógyszertárban 3miligramosat sikerült vennem, amiből reggel és este veszek be 1-1 szemet.Érdemes már a babaproject előtt 3 hónappal előbb elkezdeni a szedését.
2010. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el szedni a Femibion 800 terhesvitamint. Mégis csak komplexebb, és aktív folsav van benne.
2010. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEkem is a Femibiont ajánlott a nődokim, mert azt mondta, abból tud a legkönnyebben felszívódni a folsav. (mármint a Gravida, az Elevit és a Femibion közül)
2010. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké,nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Akkor lehet,hogy kipróbálom ezt a terhesvitamint!Elevitet szedtem már,de attól nem tudtam wc-re járni,székrekedésem volt tőle, így azt abba is hagytam!

2010. máj. 16. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A Femibiontól nekem nem volt ilyen problémám, és olvastam, hogy másoknak sem.
2010. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a hónapban kezdtem el Femibiont szedni, van olyan is belőle, ami kifejezetten babatervezőknek készült. Semmi bajom nincs tőle. :)
2010. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!