Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek reménykedhetek,...

Szerintetek reménykedhetek, vagy ismét nem sikerült? 10 hónapja próbálkozunk.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


10 hónapja próbálkozunk a férjemmel,sajnos eddig még nem akart jönni a baba.

Azonban pár napja volt egy kisebb vizes folyásom, nem egész napon át tartó, hanem a fehérneműmön vettem észre egy nagyobb foltot napközben, aztán elmúlt. Ma reggel pedig bő fehér krémes folyásom van, ilyen bő talán még sosem volt. Kezdek kicsit reménykedni, hogy a vizes folyás után jött a krémes, hátha ez jelenthet valamit... A vizes folyás után általában meg szokott jönni a menstruációm, de ezt most így nem tudom hova tenni. 2-3 napom van még a nem vártig, ezért is tettem fel a kérdést, mert a napok igen csak lassan akarnak menni. :)

Szerintetek jó jel ha a vizes folyás után lép fel a bő krémes folyás, vagy nincs jelentősége? Tegnap egyébként néha hányinger lépett fel nálam, de ahogy jött úgy el is múlt estére, így nem tudom, hogy van-e ennek is jelentősége, vírust kizártam, mert semmi bajom (lekopogom). Ma pedig kicsit mindjárt megjön érzésem van, enyhe kis hasszúrka stb.

Szerintetek?



2017. máj. 12. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége sajnos, a nemvárt előtt semmilyen tünetet nem szabad jelnek venni. A krémes folyást a magasabb progeszteron szint okozza peteérés után, babás és nem babás hónapokban ugyanúgy megjelenik, nem az esetleges baba okozza. Hányinger csak néhány később szokott jelentkezni terhességtől, szerintem ez inkább csak a "vágyott tünet szindróma" okozza. 2-3 nap és kiderül, kitartás! Drukkolok!
2017. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A folyasok semmit sem jelentenek ebbol a szempontbol. Nekem mindig ossze-vissza volt. Semmi jelentosege.
2017. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos én is tudom, hogy nem nagyon mérvadó ez, de hátha, meg kiváncsi vagyok azért, hogy másoknál hogy volt ez a folyás kérdés.

Az utóbbi 1-2 hónapban egyáltalán nem követtem a ciklusnapokat, és teszteket sem vettem mint pl az első pár hónapban amikor nekiálltunk próbálkozni. A körülöttem lévők közül 2 közeli, nagyon jó ismerősöm/barátom is terhes már, az egyikük úgy, hogy egyéb probléma miatt az orvos nem adott nekik sok esélyt, hogy természetes úton sikerülhet a baba, a 2. hónapban összejött nekik, a másik ismerősöméknek pedig becsúszott... akkor kicsit összetörtem, és el is engedtem a dolgot, de valamiért nem hagy most nyugodni a dolog.. Remélem, hogy végre hozzánk is bekopog a gólya...:)

2017. máj. 12. 09:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az a temakor amikor nem szamit masnal hogy volt mert minden szervezet mas.
2017. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pont azt mondom, hogy nekem az a tapasztalatom, hogy babás és nem babás hónapban ugyanúgy megjelent a luteális fázisban a krémes folyás. Nekem ez a tapaszalatom.


#1 voltam

2017. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Normál esetben a 6.-7. Dpo-n megugrik a progeszteronszint, ez szokott egy bővebb folyást okozni, de aztán ez elmúlik, és a menstruációig szárazság áll be.

Nekem a sikeres ciklusban nem múlt el a folyás, nem következett be a szárazság. Napról napra egyre több lett. 11+6 hetes terhes vagyok, és még most is nagyon nagy mennyiségű folyásom van. Természetesen ez az én példám. Nem vagyunk egyformák. Lehet hogy nálam a folyás jelentkezett mint terhességi tünet, de lehet hogy nálad semmi jelentősége nincs a dolognak. Ettől független drukkolok hogy sikerüljön. 😊 Kitartás, már csak pár nap és kiderül. 😊

2017. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2-3 nappal előtte nekem már a teszt is egyértelműen kimutatta, valami jobbat próbálj, ne a sima csíkot, mert az nagyon halvány lesz még.

A hányinger ennyire korán még tuti nem a babától van, krémes fehér folyás viszont nálam is jelen volt az elejétől. (Nem fertőzés)Plusz a nem várt előtti héten szokatlanul durva fáradtságérzet egész nap.

2017. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tesztelni egyelőre nem szeretnék, mert januárban sajnos jártunk úgy, hogy 3-4 nappal az esedékes menstruáció előtt teszteltem 10-es érzékenységűvel, ami délutáni vizeletből halvány pozitív lett. Másnap reggel ugyanaz a fajta teszt kicsit erősebb lett, de még mindig halványnak mondható, aztán utána pedig nem erősödött, hanem el is tűnt, és rá 2 napra megjött...:( Szerintem akkor elkezdődött valami, esetleg egy kémiai terhesség, de borzasztó csalódottak voltunk...

Megpróbálok türelmes lenni, szurkoljatok nagyon! :)

2017. máj. 12. 10:52
 9/12 anonim ***** válasza:

sikerülni fog! csak nem rogton. en tavaly ilyenkor estem teherbe de 10 hetesen sajnos elment.

egy evvel kesobb ( most ) derult ki hogy terhes vagyok :D pont akkor jott ossze mint tavaly ugyhogy nekunk egy ev utan sikerult :)

2017. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Van az a hőmérséklet mérős módszer. Az sokat segíthet, hogy megismerd a testedet. (Hogy mikor milyen folyásod van, pattanások stb.) Megtudod belőle, pontosan, mikor van az ovud és akkor nagyobb esélyekkel indultok neki. ;-)
2017. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!