Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 dpo a nem várt napja? Vagy...

14 dpo a nem várt napja? Vagy az már 15 dpo? Hanyadik dpo-n érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
tudom hogy az ovu napja a 0 dpo.
2017. máj. 13. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd a dpo-t, akkor jo tesztelni, amikor nem jon meg (kesik 1 napja legalabb). A dpo-zgatas hulyeseg mert akkor a teszt kemiai terhesseget is kimutat ami viszont szepen megszakad es megjon.
2017. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es a kemiai terhesseg nagyon nagyon gyakori. Az orvosom szerint minden no legalabb egyszer ateli csak aki nem tesztelget esz nelkul az nem tudja meg hogy volt neki olyan.
2017. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nem tudom pontosan mi a nem várt napja. ma vagyok 14 dpo-n. akkor ma van a nem várt és holnap teszteljek?
2017. máj. 13. 10:09
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Hat azt mi nem tudhatjuk neked hany naposak a lutealis fazisaid.
2017. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14 szokott lenni
2017. máj. 13. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp reggeli vizeletből csinálj tesztet, ha nem bírsz várni tovább! De legalább érdemes megvárni azt a napot, amikor meg kellene jönnie, és ha negatív, még nem biztos, hogy nem vagy terhes, szóval így állj neki! Én pl egyszer nemvárt napján teszteltem, és nagyon-nagyon halvány második csík jelent meg, másnap persze egyértelműen látszott! Így ha valaki csak egy nappal elszámolja, simán lehet, hogy nem látja azt a csíkot! Azóta már 12 éves az a második csíkom :D:D:D
2017. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 14 napos a luteális viszont a 15. dpon teszteltem, mert nem reggel szokott megjönni, sokszor délután. Így csak másnap teszteltem.
2017. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Átlagban a 15dpo az már a kesés első napja!:-)

Nekem pl 16.dpo az elso nap késés. Ez változó, régen nekem 12.dpo volt a nemvart napja , olyan rövid volt a luteális fãisom

2017. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokat, nekem mindig reggel szokott megjönni. egyébként olyan erősen görcsölök mint amikor már megvan. szóval szerintem meg fog jönni. minden percben úgy érzem.
2017. máj. 13. 13:00
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, nem kizáró ok. Nekem is így volt, teltek az órák, egyre gyanúsabb lett, hogy csak nem jön meg. Oké, nyilván ez volt a sikertelen ciklusokban is, de terhesen is.
2017. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!