Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt tojásfehérje nyák,...

Ha volt tojásfehérje nyák, pozitiv ovu teszt, majd rögtön rá negatív akkor tuti, hogy volt tüszőrepedés is? Vagy attol még, hogy ezek megvoltak becisztásodhatott a tüsző?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha az ovuteszt pozitív volt akkor nincs becisztásodva!
2017. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1# ha okosat nem tudsz ,butaságot ne írj.

Nekem folyamatosan pozi lh tesztjeim vtak. Nem is gyanakodtak, aztan olvastam valahol, hogy az csak azt jelenti h novekszik az LH homron es keszul a szervezet a tuszorepedesre stb pontosan nemtudom. A lenyeg h az LH teszt semmilyen formában mem jelzi a tüszőrepedésr. Azt uh-val lehet ellenorizni vagy hőmérőzéssel( rendszeres homerozéssel!)

De lh teszttel nem! Nekem mindig cisztam volt pozi lh tesztek ellenére is. Mivel max 16mmes tuszom volt es legalabb 20mmes nagysagtol reped.. nekem closti kellett h eleg nagyra noljenek es repedjenekm repedt is. De nem csak egy hanem 2!:)

2017. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de miért gondolsz erre? Viszont a hő nem megy fel, ha cisztásodik, nem pedig reped.
2017. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!