Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet hogy ma halványabb...

Hogy lehet hogy ma halványabb a tesztem mint 3 napja?

Figyelt kérdés
Elöszöris tudom hogy butasàg ilyenkor màr tesztelni,de marad 1 db x epillem ès gondoltam ha màr megvan akkor megcsinàlom reggeli vizeletböl.De legalàbb 2 àrnyalattal vilàgosabb lett a tesztcsik mint pàr napja😢😢
2017. máj. 22. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és mivan a mensivel? késik vagy már elötte tesztelsz?
2017. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De lökött vagyok,lassan 6 hetes terhes vagyok.
2017. máj. 22. 11:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt annyira koncentrált a vizeleted. Ezer meg egy oka lehet, pont ezért felesleges már tesztelgetni ha már egyszer pozitív lett. Fejezd be az aggódást és boldog babavárást!
2017. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így állok, vagyis annyiban más, hogy a ma reggeli nekem már negatív. Múlthét csütörtökön szép, erős pozitív volt. Enyhe görcsök, vérzés még semmi. Nekem szerintem elment, de neked csak egy-két árnyalat, lehet csak a vizeleted nem volt olyan koncentrált. Drukkolok, remélem rendben lesz minden! :)
2017. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Èjszaka nemvoltam kint pisilni,tehát koncentrált volt a vizelet,viszont a veséim rendesen beindultak a hormonoktol.Lehet azért?
2017. máj. 22. 11:26
 6/12 A kérdező kommentje:
4 es ke nagyon sajnàlom ami törtènt,mennyi idős voltàl?Mèg annyi hogy a pènteki bhcg eredmènyem 7300 volt,olvastam már kinomban olyat is hogy magas hcg ellenére vissza halvànyodott a teszt
2017. máj. 22. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyu ... Ne görcsölj !! Foleg egy xepil teszt miatt ! Ha budapesti vagy fogd meg magad holnap reggel menj el a SYN Laborba ... Kérj egy HCG ver tesztet ! Délutánra ott az e-mail postafiókodban az eredmény ...


Mivel van kiinduló pontod ... A pénteki HCG szint igy ahoz mérten láthatod es megnyugodhatsz hogy növekszik e vagy sem ! Legjobb tudomásom szerint 48-72 óránként duplazodnia kell ... De javítsatok ki ha tévedek !


Tehat akkor neked minimum 15.000 körül kell lennie , ha nem tobb !


Es ne tesztelgess tovabb ! Felesleges!


Nyugalom !


Boldog Babavarast !

2017. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jah , utolsó vagyok... Kb 2500 Ft-bol megúszod az egészet
2017. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jo tanàcsokat,èn Fehérvàri vagyok és itt is van magàn labor.Holnap reggel elis megyek😊
2017. máj. 22. 21:08
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok màr megisjőtt az eredményem,21500 lett,ahoz kèpest ma méghalvànyabb a teszt😂😂😂enyi idős terhesen tényleg nem mérvado.
2017. máj. 23. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!