Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, ha előváladé...

Lehetek-e terhes, ha előváladékos lett a kezem, de aztán megnyaltam?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 23:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, terhes vagy. És a gyerek ott jön ki, ahol bement, vagyis amikor megszületik, ki fogja rúgni a fogaidat.
2017. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
igen ez egy különleges terhesség a helyedbe figyelnék mert egy alien növekszik a hasadban. gratulálok!
2017. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hiszen te is olvashattad, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Az, hogy megnyaltad, külön buta dolog volt, mert így bekerült a szervezetedbe. A hímivarsejt nagyon kicsi, simén átrágja magát a méhedig. Szóval ha nem akarsz gyereket, jobb, ha elmész dokihoz, és ezt elmondod neki.
2017. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én mindig azt remélem hogy ezek kamu kérdések de akkor eszembe jut, hogy ugy 16 lehettem amikor a tesóm csaja (22) elmesélte nekem hogy fél hogy terhes a bátyámtól mert lenyelte. (elküldtem a francba mert egyreszt nem vtam kíváncsi a nemi eletukre másrészt a csaj erettsegizett szakmával rendelkező nalam hat evvel idősebb volt es ostobabb mint en 12 evesen) sajnálatos.
2017. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Hogy a fenébe ne lehetnél! 9 hónap múlva meg kihányod :o
2017. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kitöri a fogadat..
2017. máj. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!