Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csinálnak peteérés...

Szerintetek csinálnak peteérés figyelést a székesfehérvári Nővédelmi Központban?

Figyelt kérdés
Egy halom pénz ment már el magándokira, és eljutottunk a peteérés figyelésig, most a kórházba akar behívni délelőttönként, de a munkahelyem miatt ez lehetetlen. A nővédelmiben meg van délután is rendelés. Szerintetek el tudnék oda járni? Csinálnak ott ilyet?
2010. máj. 17. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! AZ igaz hogy van délután is rendelés, de azt nem tudom hogy azt csinálnak-e. Viszont telefonon meg tudod kérdezni, vagy esetleg haza fele menet be tudsz ugrani megkérdezni.
2010. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, csinálnak, én is odajárok már évek óta, minden vizsgálatot lekért a dokim, figyelte a peteérésemet is. Nem magánban voltam, sima tb-s rendelésen. :) Most 8+3hetes vagyok :) Sok sikert!
2010. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!

De jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kedves utolsó, tudnál nekem esetleg priviben felvilágosítást adni? Ki rendel délután, vagy minidg ugyanahhoz a dokihoz kell-e menni, ha a peteérést figyelik? Nagyon sokat segítenél! És GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. máj. 18. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!