Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve nem szedek gyógyszert,...

1 éve nem szedek gyógyszert, a 10 cn-ig nem védekeztünk, onnantól megszakítással. 4 hónapja élesítettük be a babaprojektet,számolgatás lh teszt,de eddig semmi.Nem reped meg a tüszöm?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg hogy sosincs ez a tojásfehérje szerű nyúlós nyák,ami sokok szerint tüszőrepedéskor van.lehetséges hogy nekem az érett tüszű nem reped meg,ezért nem jött még össze?? 28 naposak a ciklusaim.mióta figyelem az alatt a 10-12-14-10.napokon volt a peteérésem.még sincs még semmi :( Már elfogyott az erőm úgyérzem,nem tudok semmire sem koncentrálni,pedig nem görcsölök rajta nagyon. Segítsetek tanácsot adni!
2008. okt. 15. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem attol hogy nincs nyákod, lehet hogy van pé-d. nincs folyásod? Ne csüggedj, még kora. De jo volna ha elmennél dokihoz, és ezt elmondanád neki. Akkor Te is megnyugodnál.
2008. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz feltenni egy hőgörbét? Abból többet látnánk. Viszont, ha ilyen pontos a ciklusod, akkor nem valószínű, hogy nem reped meg a tüsződ, mert abban az esetben a ciklus el szokott húzódni. Viszont sok más oka is lehet annak, hogy nem jön össze, amit tényleg csak doki tudna kideríteni. Viszont remélhetőleg nálad semmi baj nincs,a ciklusod szabályos. Kezdjétek a pároddal a vizsgálódást. Viszont ne feledd, hogy egy egészséges párnak is csak 20% esélye van a babára ciklosonként, tehát lehet, hogy csak őpp nem estetek bele ebbe a 20%-ba.


Nagyon sok sikert kívánok és kitartást!

2008. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat! Hőgörbét nem tudok felrakni mert nem mértem még,most meg már a 6.cn-en nem igazán mérvadó ha elkezdeném mérni. vagy még nem késő? Sok sikert nektek is ha még nem jött össze a bébi,ha viszont igen akkor sok boldogságot és egzséget Nektek!! :)

2008. okt. 16. 08:34
 4/4 anonim ***** válasza:
elsö válszolo vagyok. akkor már késö, az elsö naptol mérd, de egy honapnyi erdemény se mérvado. 2 vagy több honapot tudsz eredményesen leolvasni
2008. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!