Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken pozitívat teszteltem,...

Pénteken pozitívat teszteltem, ma pedig negatív lett ugyanaz a fajta teszt. Vérzés nincs, lehet mégis baba?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez igy keves, 2-3 nap legyen a tesztelesek kozott ha mar valakinek nem meggyozo egy teszt.

Lehet hogy tegnaprol mara tobbet ittal, kevesebbet pisiltel, nem volt eleg koncentralt a vizelet. A naponta teszteles csak idegeskedeshez vezet.


2-3 naponta van ertelme a csik valtozasait firtatni, hogy hagyj idot a hcg-nek emelkedni!

2017. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem az elsőt, szerintem péntek óta pontosan 3 nap telt el.

Szerintem kémiai terhesség volt, és már nincs baba. :(

De kívánom, hogy tévedjek (vagy a teszt tévedjen).

2017. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajjj bocsi most latom pentek, ezer bocs tenyleg!!

Akkor lehet a masodiknak sajnos igaza lesz, de azert csinalj egy harmadikat mert lehet hogy csak mas volt a teszt erzekenysege!!

1.

2017. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem legalább egy halványnak akkor is kellett volna lennie ma, de nem volt sajnos. Mivel RH- a vércsoportom, mindenképpen el kellene mennem orvoshoz, ugye? :(
2017. máj. 29. 14:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Vérzésem nincs.
2017. máj. 29. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam, sajnos megszakadt a terhesség. Drukkolok, hogy neked ne így legyen!
2017. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!