Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt hogy lehet...

Szoptatás alatt hogy lehet menstruáció?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy valamivel elő lehet hozni, hogy megjöjjö?

15 hós a lányom. Ahogy terhes lettem, azóta egyszer se jött meg. Vékony a nyalkahártya is, kicsik a petesejtek.

Nagyon szeretnék már kistesót. De így marha kicsi rá az esély. Doki mondta h hagyjuk abba a szopit. Alváshoz meg néha délután és éjjel kap már csak.

De iszonyat nehéz leszoktatni.

Így nem is tudom, hogy mit is kéne csinálni.



2017. máj. 29. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szules utan 8. heten megjott, egybol rendszeres lett, mar ket eve, es meg mindig szoptatok. A baratnom viszont mig szoptatott nem jott meg egyik gyerekenel sem, de amint elvalasztotta oket , 2 hetre mar menstrualt.
2017. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nagyon szervezet függő. Én is 16 hónapja szoptatok, amikor kéri, bár ez már lecsökkent úgy napi háromra, mikor hogy, és 13 hónapos korában jött meg először.
2017. máj. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En 7 honapig kizarolagosan szoptattam a babam, megis szules utan 3 honappal megjott. Szules utan 5 honappal ujra teherbe estem szoptatas mellett. Ekkor a tejem mennyisege jelentosen megcsappant.Ez egyen fuggo. De valoban kisebb az esely a ciklus visszaallasara (es igy a terhessegre is) szoptatas mellett.
2017. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En inkább arra lennék kiváncsi, hogy lehet e valamit csinálni, hogy megjöjjön?
2017. jún. 1. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert mit tudnal,vagy mit kene csinalnod? Menj orvoshoz...itt senki nem lat beled
2017. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerekem születése után 14 hónapig nem menstruáltam. Akkor jött meg, miután a lányom már átaludta az éjszakát és éjjel nem evett. Lehet, hogy nálad is az éjjeli etetések elhagyása a megoldás.
2017. jún. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!