Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel vagy x-epil mutat...

Gabriel vagy x-epil mutat valos eredmenyt?

Figyelt kérdés

Gabriel teszt halvany pozitiv lett. Nem 3 perc mulva hanem 4-5 kb. X-epilt par perce csinaltam az negativ viszont a reggeli elsobol ugyan ugy (megtartottam a kisuvegben mert tudtam, hogy sokara erek haza)

A ciklusom eleg kiszamithatatlan. Februarban hagytam abba a gyogyszert. Elotte is atlag 35-38 napra jott meg. 38 nappal szamolva 24-e ota kesik. Minden tunetem megvan arra hogy terhes legyek megis kicsit felek elhinni. Kepet nem tudok csatolni. Holnap reggel megint tesztelek. Van meg egy x-epil itthon. Szerintetek?


2017. máj. 30. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az X-epil kimutatta, amikor baba volt, 4 db is. Sokat vártunk, kellett a megerősítés. :D Mindenképp csináld meg a másikat is holnap reggel! :)
2017. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megcsinalom :) bizok benne, hogy pozitiv lesz. Igyekszek nem inni ejszaka!
2017. máj. 30. 17:43
 3/16 anonim ***** válasza:
A gabriel többször becsapott.
2017. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pozitivat mutatott es nem volt baba? :(
2017. máj. 30. 18:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gabriel engem is becsapott:-( pozi lett pedig nem volt baba, de remélem neked nem így lesz drukkolok, jó lenne ha tudnál képet tölteni, majd írd meg mi lett
2017. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]

Lepattinottam rola a tokot. Az eles csik mellette az hogy belekaptam veletlenul a kormommel. negativban jobban lehet latni kepen szerintem. Eloben azert ennel sokkal kivehetobb.

2017. máj. 30. 18:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Látszik a halvány csík de negativba nem tudni hogy rózsaszín vagy szürke az a csík
2017. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rozsaszin az biztos :) ebben a tesztben biztos vagyok, hogy pozitiv csak zavar hogy az x-epil negativ. Elvileg mind a ketto 25-os erzekenysegu.
2017. máj. 30. 20:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Gabriel elsőre pozi lett,itt szuszog a 14 hós kislányom. Semmi probléma nem volt,erős volt a csík. De én megvártam,míg késik a menzeszem.
2017. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem is kesik kb egy hete. De nekem soha nem volt pontos. Utoljara apr. 17-en jott meg.
2017. máj. 30. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!