Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminokat ajanlotok...

Milyen vitaminokat ajanlotok a sperma erositesere, vagy jobb minosegere?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nem tudom bisztosan de valahol olvastam hogy a szelén jótékonyan befolyasolja a minőségét.Én a vesém miatt vettem, de a dobozán sem a spermákat sem a vesét nem tünteti fel, hogy jó lenne rá. Szerintem ártani nem árt, ha megpróbálod.
2008. okt. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szelén tényleg hatásos lehet, de a Maca Vibe / Forever MultiMaca / Sunlife Maca kifejezetten a spermiumszám növelését és a spermiumok mozgékonyságát fokozzák.

[link]

[link]

[link]

2008. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Grófházy ***** válasza:

Nekünk az orvosom e vitamint ajánlott,és hatott :)

Viamin e bioextra 100mg. heti 2x1 30 napig.

A párodnak is szedni kell!!!

Segíti a sejtek regenerálódását,erősíti őket,és az ivarsejteket.

2008. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!Csak megerősítést szeretnék kérni!

Heti 2×1??? Biztos nem napi???

Köszi,puszi

2008. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De igen napi:)
2008. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Grófházy ***** válasza:

AZ E vitamin szedését jól írtam!!!!

heti 2x1,mivel zsírban oldodó vitamin,és ha felhalmozódik bajokat okozhat pl.látáskárosodás a babában.ondolom ezt nem akarod.

Gondolom az orcóvosom nem tévedett,mikor így ajánlotta! Mellesleg egy babás kolléganőmnek is így kell szednie!

Semmiképp nem vegyetek be naponta!!!!

2008. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!