Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 10. 'dik dpon és...

Ma vagyok a 10. 'dik dpon és közép barna folyasom van minimálisan. Mi lehet Beágyazodas, vagy megfog jönni?

Figyelt kérdés
Még van négy napom a mensziig.volt már valaki hasonló helyzetben és babás lett?
2017. jún. 9. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
50-50% sajnos :(
2017. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelenthet babat es azt is hogy megjon a napokban. Utobbira tobb prldat hallottam.
2017. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Még várom a tapasztalatokat.
2017. jún. 9. 23:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már enyhe barnazas pozitív teszttel 10.dpon és mégis megjött,sőt még hamarább.De ez nem jelenti azt,hogy neked nem lehetett a beagyazodas jele.Drukkolok,hogy baba legyen :)
2017. jún. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtti héten barnázásból mindig mensi lett végül. Háromszor estem teherbe, olyankor sosem volt. Nálam ez a tapasztalat, de kizárzni nem lehet semmit. Ha többször előfordul, nézetni kell progeszteront.
2017. jún. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Barnázás, ha nem baba miatt van (nekem egyik terhességnél sem volt) akkor hormonproblémára utal. Egyáltalán nem normális a barnázás mensi előtt. Akkor sem, ha sok nőnek van. Lehet csak kicsi gond van és ezért nem is foglalkoznak vele, de akkor sem normális. Progi hiányra utal és egy nő, ha babát szeretne ezt elmegy és kivizsgáltatja.


Beágyazódási vérzés szokott lenni, de az konkrétan pár csepp sokszor alig lehet észrevenni és kb 100 nőből 1nek van.


Bármi lehet, pár nap és kiderül :) Drukkolok, mert gondolom babát szeretnétek. Nyilván, ha neked nem szokott ilyen lenni soha, akkor lehet reménykedni :)

2017. jún. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ma reggelre megjott, egy héttel hamarabb. Boldog lettem volna mivel 3,es fel éve próbálkozunk és semmi. Már nem is bízom benne hogy sikerül. 36 évesen nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz teherbe esni.
2017. jún. 10. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalattal semmit nem ersz mert minden szervezet mas, ezt nagyon erdemes megjegyezni teherbeesesnel!
2017. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a második terhesség így indult,de akkor már a teszt is kimutatta,azért volt gyanús,mert 5 nappal előtte kezdődött,nem sok volt,de nem sima barnázásnak tűnt,hanem piros is volt benne.Utána kiderült,hogy haematoma volt.

Gondolom voltál már kivizsgáláson,mit mondott a doki,miért nem jön össze?

2017. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem mond. Próbálkozzunk ennyi.
2017. jún. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!