Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok összejött a...

Tündérciculi kérdése:

Mit gondoltok összejött a baba? Olyan tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!Első kiírásom ide...de tanácstalan vagyok, ezért gondoltam megkérdezlek titeket mit gondoltok.

Nagyon szeretnénk már babát...de eddig semmi....most az esedékes menstruáció előtt kb 1 héttel volt barna pecsételésem, nagyon minimális és kb olyan hogy mondjuk volt egy pici aztán napközben sokáig semmi utána megint pici..ez össz-vissz tartott így 2 napot....

Most vasárnapra nem vártam...eddig semmi...mensi előtt már 1 héttel mindig megjelenek a pattanások, előtte fejfájás ingerülség....most semmi....tegnap este mintha görcsölgetett volna a hasam alja de nem is nevezném annak tudom vicces de olyan volt mintha égett volna :D Ma reggel csináltam egy x-epil tesztet de negatív lett.Amúgy pár napja kezdődött hogy émelygek, néha hányingerem van....de nem vészes...cicim nem fáj legalábbis nem veszek észre változást.Nem használok ovu tesztet...nem mérem a hőmet sem csak egy egyszerű kis naptárat használok....elvileg jókor voltunk együtt.. a ciklusaim általában 30 naposak és nem szokott késni. Mit gondoltok....van még remény?Úgy várjuk már...



2017. jún. 12. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mindaddig van remény míg nem jön meg!

Várj 2 napot és reggeli pisiből tesztelj újra ha nem jön meg addig,és használj másfajta tesztet mert az X-epilre sok lett a panasz mostanában,totál megbízhatatlan.

2017. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha vedekezes nelkul szexelsz, amig meg nem jon addig van remeny. Ennyit lehet erre mondani, a tunetekre ugyanis elmaradt verzes elott nem erdemes adni, legtobb nonel a premens es koraterhes tunetek egyeznek, raadasul aki trrhes akar lenni siman lehet hanyingere pszichesen.
2017. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad simán lehet baba. Drukkolok! De légyszi hagyd ezt az x-epil tesztet, ha tudsz, inkább gyógyszertárban vegyél, én a Medi-Labot ajánlom. És reggeli első vizeletből mindig biztosabb. :)
2017. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást ☺ ma vettem egy medi lab tesztet a gyógyszertárban.Még várok vele 2 napot, remélem addig sem jön meg.Elvileg 2 napja késik...szóval akkor majd biztosan ki fogja már mutatni.Nagy lenne az öröm...
2017. jún. 12. 22:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát itt vagyok....csináltam ma első pisiből tesztet, de negatív.😢Végül nem a medi lab-al csináltam mert úgy eltette a párom hogy nem találtam meg.A benuban ajánlottak efy sajátmárkást...azt használtam.Ma a 4. nap hogy késik...merjek még reménykedni?A mendsinek semmi jele..a cicim mintha érzékenyebb lenne kicsit de már félek hogy csak beképzelem.Mindig időben jött meg edidig max 1 napot ha ingadozott...nem értem most mi történik...úgy várjuk már a kicsit...Elkeseredtem....
2017. jún. 14. 09:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Mar ket valaszban ott van, hogy addig van remeny amig meg nem jon. Ennel tobbet senki nem tehet / tudhat.
2017. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ó, de sajnálom! Hát remény még van, reméljük a legjobbakat. Olyan érzésed sincs, mintha meg akarna jönni? Mert az is jó jel lenne.
2017. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De igen....nem egyfolytában, de sokat görcsölget a hasam, fáj a derekam, de mensi sehol...🙂.Szerintetek mikor teszteljek újra....mikor lenne értelme?És mi az az idő amikor már mindenképp mutatnia kellene a tesztnek?
2017. jún. 15. 08:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a tesztnek már ki kellene mutatnia. Ha van még erőd várni, akkor tesztelj holnap reggel, de én tuti nem tudnék addig várni. :) Elég régóta késik ahhoz, hogy mutassa a teszt. Nagyon szorítok!!
2017. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Végtelenül szomorú vagyok....:( Ma késik pontosan 1 hete...csináltam hát egy tesztet, de negatív.Teljesen el vagyok kenődve...Miért szórakozik a szervezetem velem, ha nincs semmi? Mensinek még mindig semmi jele.Tudom, hogy már ki kellett volna mutatnia, de hiába...lehet még remény....? :( Járt már így valaki?
2017. jún. 17. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!