Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire könnyű teherbe esni...

Mennyire könnyű teherbe esni 11 évi gyógyszer után?

Figyelt kérdés

Tavaly július 2-án hagytam abba a gyógyszert, 3 hónapot pihentettünk és október óta próbálkozunk, de semmi.

Ha nem jön össze júniusban sem, akkor baj van?


2010. máj. 18. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ:) Én pl 10 évig szedtem Marvelont, aztán jött egy betegség (nem szedem antibiotikumot!!!, csak egy csúnya megfázás volt)... Abban a hónapban teherbe is estem...de mivel nem terveztük a babát, ugyanúgy szedtem tovább a gyógyszert. Tüneteim nem voltak, sőt még a mensim is megjött (megvonásos vérzés) 2 hónapig... Csupán egy rutin vizsgálaton derült ki, hogy babát várok...:)) Most már 20 hónapos a lánykám.

Igaz, nekem elég volt mindig, hogy csak rám nézett a férjem :D Szerintem, ha most nem jön össze, jól teszitek, hogy elmentek és megnézetitek magatokat. Ártani nem fog és legalább biztosak lehettek benne, hogy minden rendben van-e. Minden jót!!!!

2010. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 14 év gyógyszerszedés után abbahagytam, szedtem folsavat, c vitamint, kaptam Gynevac injekció kúrát és a tabletta abbahagyása után fél évvel próbálkoztunk, egy hónap múlva teherbeestem. Szerintem nem ezen múlik, de fontos, hogy megerősítsd előtte a szervezetedet. Nekem azt is mondta a doki, hogy szedjek fel pár kilót, mert úgy könnyebb lesz teherbe esni. Mondjuk, amikor ezt mondta nagyon gebe voltam.
2010. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,én 12 évig mercilont szedtem,egy év után sem jött össze,már aggódni kezdtem!Aztán leállamvizsgáztam,és megnyugodtam4Egyből terhes lettem!Sajnos a 14.héten elvetéltem,de utána 3 hónapra rá újra terhes lettem!

Ma már 13 hónapos a lányom4

A stressz is sokszor szerepet játszik!

De 1 év sikertelen próbálkozás után már ajánlják a kivizsgálást!


Kitartást,drukkolok!


szép estét!

2010. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én triregolt szedtem 11 évig és most én is várok. Megéreztem a peteérésemet és sok olyan érzésem volt ami edig még nem.Szerintem menny el orvoshoz mindenképpen. A sogornőm ugyan igy vol, és csak egy tüszőrepedést elösegitő gyogyszert kapot amitöl egyből terhes maradt. Ugyhogy ne keseredj, fel a fejel és drukolok.
2010. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!