Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van bármi esély rá hogy...

Van bármi esély rá hogy terhes vagyok? Kérlek olvassátok el a lenti részt.

Figyelt kérdés

A barátommal 3 napja lefeküdtünk(szűz voltam), először óvszerrel, majd egyből utána anélkül. Miután először elment, levette, majd utána megint megtörtént, de óvszer nélkül. Időben kivette, de akkor is nagyon félek. Nem szedek semmilyen gyógyszert, azután se vettem be semmit. Ha úgy vesszük elég fiatal vagyok, 16, mindjárt 17 éves, és nagyon de nagyon félek, hogy történhet valami olyasmi amit nem akarok. Anyám megölne, és én sem akarom. Annyira félek, kérlek segítsetek.

Van rá bármi esély hogy az óvszer levétele utáni szinte azonnali behatolástól legyen valami?



2017. jún. 13. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos igen. A húgycsőben tuti maradt sperma!


Ennél nagyobb baromságot nem is csinálhatott volna a barátod :(

2017. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezerszer leragott csont tortenete.... Igen, lehetsz terhes, de ezt akkor is tudnod kellett volna.

Nogyogyasz idopontot most!

2017. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem leszel terhes akkor menj nőgyógyászhoz fogamzásgátló tablettát íratni.

Van esély a teherbe esésre egyébként.

2017. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de hogy lehettél ennyire buta és felelőtlen? Főleg így, hogy előkerült a gumi, tudtátok, hogy szükséges. Miért nem lehetett a második menethez is használni?


A ciklus során bármikor van esély a teherbeesésre, viszont vannak időszakok amikor az esély kisebb (akkor sem kizárt).


Mikor menstruáltál utoljára? Írd meg, úgy többet tudunk segíteni!

2017. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Istenem, nem tudom, hogy lehettem ilyen hülye. Annyit el tudok mondani, hogy a héten kéne megjöjjön. Ma van a 28. nap. Nem tudom ez segít-e valamennyit.
2017. jún. 13. 14:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Remélem mázlid lesz, és megúszod, de úgy megijedsz, hogy többet nem követsz el ilyen hülyeséget!
2017. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Azért azt csak tudod, hogy mikor menstruáltál utoljára??????
2017. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha van szex akkor terhesség is lehetséges :) én azt mondom ne idegeskedj inkább a stressztől is késhet a menstruáció! De nyilván nem te lennél az első aki így esett teherbe kevesebb az esélyed hogy az vagy de nem kizárt!😐
2017. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok még annyit elfelejtettem hogy a szüzességed elvesztése is befolyásolhatja a menszit !
2017. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A második menethez kell egy második gumi. Tesztelni a kimaradt menzesz első napjától tudsz. És az első szex semmiben nem befolyásolja a menstruációdat, csak városi legenda.
2017. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!