Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek bugyin keresztül terhes?

Lehetek bugyin keresztül terhes?

Figyelt kérdés

22éves vagyok, és a párommal bugyin, illetve alsógatyán keresztül ''dörgölőztünk'' egymáshoz. A családban a szex tabutêma, ês felvilágosító óránk nem volt,így nem nagyon tudok sokat a szexről.

Volt, amikor az alsógatyájából kivette, de rajtam még volt bugyi. Szólt hogy ''elment'', ekkor a fehérneműmön megéreztem a folyadékot. Rögtön átváltottam a bugyimat..de félek, hogy talán megtörténhet.



2017. jún. 14. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát,igen ez veszélyes játák... kb 15% hogy így "megtörténhet" számít,hogy az aktuskor az adott dátumban a ciklus elején vagy végén voltál.. Ha pl nem rég jött meg,már nem vérzik hiper-szuper és úgy csináltátok akkor a valószínűsége a 0 felé közelít,ha viszont peteérésed volt azaz nem sokára meg fog jönni akkor 10-15. inkább csak 10%.
2017. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Lehetsz, csak marha kényelmetlen. Mi bugyi nélkül szoktuk.
2017. jún. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem leszel így terhes. Védekezés nélküli behatolás kell hozzá, hogy terhes legyél, esetleg spermás kézzel a hüvelyedbe nyúl.

Nem tudom szex volt-e már köztetek? Szűz vagy-e még? Ha igen olvass a neten a védekezési módokról kicsit.

2017. jún. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem, így nem leszel terhes. Ahoz a spermának a hüvelyedBE kell jutni.


Nem beszéltek erről veled ok!

De az internet korszaka van. Ülj le, olvass utánna, hogy hogy működik a szex, a tested, és hogyan kell védekeznetek.

Nem csak a gyk, meg a facebbook és társai vannak a neten.

Ha nem tudsz semmit szexualitásról akkor nézz utánna, mielőtt bármibe is belekezdenétek a pároddal.

Akkor nem kell majd izgulnod minden aktus után h vajon terhes vagy e

2017. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Ez kamu kerdes?

"A családban a szex tabutêma, ês felvilágosító óránk nem volt,így nem nagyon tudok sokat a szexről. "

Es a csaladodon kivul mas embert nem ismersz, nincsenek baratnoid? A parodnal is tabu tema a szex? O sem kapott felvilagositast?

Nem irtad el azt a 22-t, nem esetleg 12 akart lenni?

De meg akkor is bakker, itt van elotted az internet, olvass utana! Vagy mit varnal a felvilagositastol? Most komolyan kerdem, majd valaki bemutatot tart neked errol vagy mi!

Meg kulonben is, biologia ora!!!

2017. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Van biológia, csak sokaknak ott sem beszélnek a témáról.

Nem lehetsz terhes ennyitől ahhoz ,minimum behatolás kell.

2017. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%
Igazából nagyon kicsi a valószínűsége...de nem kizárt!! Az ördög sosem alszik:D én a helyedben beszedtem volna egy tablettát biztonság kedvéért:/ inkább most ez mint h valami baj legyen
2017. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7ez komoly? Tabletta egy ilyenre? Ezen az elven akkor szexelni sem kell hiszen szeplotelen megfoganhat barkinek igaz?
2017. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!