Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet? 3 hónap?

Domextosz00 kérdése:

Terhes lehet? 3 hónap?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lassan (6 napja) 3 hónapja történt egy kis "baleset"


Párommal védekeztünk felhúztam a gumit. Véletlenül levegő került be alá (nem tudom hogyan én hibám tudom) kb 2 perc után az oldalán keletkezett egy lyuk. Hangos pukkanás kíséretével. Azonnal kihúztam és lecseréltem a gumit. Max 1-2 tolás ment még be. Élvezés határán se voltam még. Menstruáció után 3. napban történt.

Úgy döntöttünk nem szedünk be esemény utánit mert szinte semmi esélyt se láttunk arra hogy baj legyen belőle.


Szóval most 3 "hónaposan" leírnám mik vannak.

Fáradtság így esténként, de ez betudható az utolsó sulis napoknak a javítás bla bla Mivel még iskolások vagyunk (én 18 ő 17).


Folyik az orra (de ez allergia miatt is lehet)


A menstruáció az elmúlt 3 hónapban napra pontosan megjött se mellfeszülés se semmi, se elváltozás.

Pocak is normális.

Vizelni napi 3x jár max.

Hangulatváltozás van, mivel néha felcseszem idegileg, szóval az amiatt :D



Én még mindig ezen rágódok mi van ha mégis? Csak nincs tünet, bár azért 3 hónaposan csak éreznie kéne ha van valami, ő nem aggódik hiszen tudja hogy nem terhes, De én "titokban" azért igen.


Szóval nyugtassatok meg hogy nem az, előre is köszi.



2017. jún. 14. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lenne arról már tudnátok. Relax
2017. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálom elfelejteni
2017. jún. 14. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak 3-szor jar pisilni egy nap, akkor en inkabb egy teljeskoru vesevizsgalatra kuldenem. Az orrfolyast meg nem tudom ertelmezni ebben a kontextusban.
2017. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elméletileg van olyan terhességi tünet hogy folyamatosan váladékozik az orra.


És igen csak 3x jár el wc-re, alig iszik meg egy nap másfél liter vizet, én is csak 2x megyek el de nekem megvan a napi 2,5 de 1 vizelésnél eltart 1 percig minimum :D

2017. jún. 14. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Csinálj egy Terhességi tesztet ha Teehes vagy 3 hónap után már rögtön pozitív lesz. Ja és ha az vagy már nem lehet elvetettni mert 12. Hétig csinálnak Abortuszt. És az nem úgy megy hogy be mész h na kaparják ki belőled mert nem kell előtte 2-3 x el kell menni beszélgetésre ahol próbálnak rábeszélni h tartsd meg és az Ab 30-40 ezer Ft
2017. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem terhes :)
2017. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt ennyire rosszul viseled, inkább ne szexelj. Nem terhes. De ha ennyire nem hiszed el, kb. 400 Ft-ért megmondja egy terhességi teszt már 14-15 nap múlva, most meg pláne.
2017. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!