Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elszakadt az óvszer, lehet...

Elszakadt az óvszer, lehet így baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este elszakadt az óvszer, a barátom még nem ment el de nem egyből vettük észre, hogy elszakadt. Lehet ebből baj? Mit csináljak?

2017. jún. 17. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Eseményutáni mivel az előváladék is tartalmazhat spermiumot
2017. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

isten ments hogy okoskodjak de én nem vennék be eseményutánit.


Mivel: gondolom nem egyből szakadt ki az óvszer és ha volt előváladék akkor az már az óvszerbe kenődött.

Az előváladék azért nem folyik folyamatosan:D


Tegyük fel, csodával határos módon még is volt előváladék..Na igen, de ahhoz hogy a minimális spermiumot tartalmazó előváladék eljusson a célig ahhoz kilövés kell. Nem véletlenül szál messzire ejakulálásnál a spermiumok.


Persze ha a delikvensnek akkora pénisze van mint egy lónak akkor nem lepödnék meg ha elérné az úti célt.


Sokszor mondják azt hogy hát de a barátnőm, barátnője így esett teherbe. Szerintem ott csak az lehet a háttérben hogy a pasi félt bevallani hogy későn húzta ki vagy nem volt benne biztos hogy későn húzta ki e v sem. Aztán rálehet fogni az előváladékra.

2017. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia!! Az is fontos hogy mikor menstrualtal vagy mikor fogsz! Ha epp felidoben jarsz akkor erdemes az esemeny utani, de szerintem egyebkent nem lesz baj! De ha biztosra akartok menni akkor vegyel be esemeny utanit, de csak ovatosan mert utana nagyon kell figyelni hogy tenyleges baleset ne tortenjen, mert nem lehet rendszeresseggel ilyen tabit bevenni! Ugyhogy ha tenyleg feltek akkor erdemes de egyebkent nem
2017. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esemény utáni. Ne hallgass arra, aki elkezd számolgatni: túl sok a ha, a lehet ... Persze kicsi az esély, de akkor is van. Szar az esemény utáni, de azért nem minden héten történik ilyen, jobb nem kockáztatni ezzel.
2017. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj, mert már ott van.

Hogy szakad el én nem értem??!!

2017. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet
2017. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!