Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves lány vagyok és a...

18 éves lány vagyok és a párommal nagyon szeretnék babucit, mit kell tennűnk?

Figyelt kérdés
Sziasztok csajok!14 éves korom óta menstruálok és a párommal most szeretnénk babucit és ő 29 éves.Nekem sajnos össze-vissza van meg és emiatt nyomonkövethetetlen mikor hogy jön meg,van hogy 24 van hogy 34 napra,két éves egy ciszta miatt késett.És most februárban voltam nődokinál hüvelyi uhn megnézett és ez a cikluson 21 napján voltam,azt mondta akkor vagyok középidőben.És rá 11 napra.(32nap) meg is jött a mensism.Valószinu 11 napos luteális fázisaim van,ez sok mindent megmagyaráz mert akkor 3 nappal később van ovum mint a könyv szerint és akkor rosszkor próbálkozunk mindig.Most viszont mar nagyon akarom,legutóbb tegnap jött meg 33.napra és akkor a 22.napon lehetett ovum egy héttel ezelőtt hétfőn...mi meg legutóbb múlt szombaton voltunk együtt 27 napon)tehát most tuti hogy megjött es akkor abból mar nincs baba..most kövi hónapba mit kell tennünk?24-napnál nincs rövidebb ciklusom es a leghosszabb eddig 34 volt,ezekből kívánom a 11-et es abban a szakaszban kell együttlenni?

2017. jún. 17. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Én amondó vagyok, hogy ha nagyon görcsölsz rajta az hátráltathatja a sikert.

Engedd el a gondolatot, csak örüljetek egymásnak és a tervnek, de ne görcsöljetek. Legyetek együtt két naponta (naponta nem olyan hatékonyak a spermiumok) és majd összejön amikor a "baba is akarja" :)

Majd ha fél év, egy év telik el és nem sikerül, na akkor tervezzetek napokat meg gondolkodjatok módszereken.

2017. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Legyetek együtt 2 naponta, akkor nem tudod elvéteni a peteérést.
2017. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Sex :) nem túl sok és nem túl keves. Meg folsav napi 1 szem , fontos nagyon sokat segit es a babanak nagy szuksege van/ lesz rá.
2017. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez ennél kicsit bonyolultabb. Ilyen összevissza ciklussal kevés esély van a babára. Attól, hogy "egyszer" 21 nap volt a középidő és 11 nap múlva jött meg, nem biztos, hogy ez máskor is így van, hiszen nem mindig 32 napos a ciklusod.

Szerintem először nagyon alaposan ki kéne vizsgáltatnod magad, mitől ilyen összevissza a menzeszed, legalább hormonvizsgálat kellene, aztán rendbehozni, és utána reménykedni a babában. Próbálkozni addig is lehet, de nagyon ne éld bele magad.

2017. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Azért az elég infantilis, hogy babucit szeretnél! Várj meg pár évet! Tanulj, dolgozz, gyűjts pénzt meg tapasztalatot!
2017. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Sok sikert 11 napos luteálissal!
2017. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az "össze-vissza" 35-42 napos ciklusaimmal sikerült elsőre. Ne görcsölj rá, össze fog jönni :)
2017. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Egy hormonpanel vizsgálatot én is javasolnék neked. A luteálisra azt mondják 12-16 napos között normális, ha kevesebb, a progeszteron hiányra utalhat és az vetélést okozhat terhesen.

Nekem 13 napos egyébként, és mikor teherbe estem, akkor a ciklus 25. napján estem teherbe. Szóval a fentebb írónak ebben nincs igaza.

2017. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Barbigirl és babuci...

Gondolom mindezt elvégzett fősuli, pár év munka, külön lakás és saját megtakarítás után képzeled. Mert ha a gyerek után le leszel rongyolódva, apuci beújíthat egy újabb 18 évest.

2017. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Sziasztok csajok!


Nőjj fel...

2017. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!