Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után hányadik...

Inszemináció után hányadik napon érdemes elmenni hcg vérvételre?

Figyelt kérdés

tudom, várjam ki a nem várt napját, de azért aki hosszú évek óta várja a babát, az kezdi elveszíteni a türelmét.


Gondolom a vérvétel hamarabb kimutatja a babát, mint a teszt, ugye?


hányadik dpo-n érdemes vérvételre menni?



2017. jún. 19. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:

A nemvárt napja előtt nem érdemes.


Lombiknál is aznapra hívnak vérvételre. Tudom, hogy nehéz kivárni, próbáld elterelni a figyelmed, ha van lehetőségetek utazzatok el.

2017. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nemvárt napján érdemes. Sok terhesség szakad meg az első 2 hétben, szóval mensi előtt, így nem érdemes hamarabb menni.

Mihamarabbi babásodást kívánok!

2017. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
utolsó, ezzel én is tisztában vagyok, de érdekelne, hogy legalább elindul-e vmi...
2017. jún. 19. 11:19
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Erre a kérdésre a válaszom: kb. 2-3 nappal nemvárt előtt.
2017. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány tüsződ volt. Ha egynél több, akkor a 9.nap.Nekem legalábbis akkor este volt pozitív a teszt.
2017. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

csak egy volt. ez volt a 2. inszemünk, az elsőnél nem volt semmi stimulálás, most kaptam clostit, de csak azt eredményezte, hogy óriási lett a domináns tüszőm, és bevérzett. azért szerencsére megrepedt.

Remélem nem lesz köv. hónap és pozit tesztelek így is :)

2017. jún. 19. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy mekkora tüsződ lett? Egyszer nekem is nagy lehetett mert nagyon begörcsöltem.

Amúgy drukkolok!!

2017. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

amikor a repesztőt kaptam már 26 mm-es volt!

Aztán inszem napján 32 mm, de akkor már repedt. Látta a doki, hogy bevérzett a tüsző, kérdezte, hogy nem volt-e fájdalom? Addig nem volt.


Hazamentünk, nem volt semmi, jól voltam, aztán egyik pillanatról a másikra olyan rosszul lettem, hogy fontolgattam, hogy bemegyek az ügyeletre.

Szerencsére reggelre elmúlt, bár a szex még nem volt vmi kellemes... a hőm felment, szóval tuti megrepedt az óriástüszőm. Most abban reménykedem, hoy akkor anagy volt, hogy a katonák tuti meglátták :D

2017. jún. 19. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem eddig 2x volt így ( menni se bírtam úgy fájt) és mind a kétszer baba lett!! 2 fiam van
2017. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

remélem nekem is így van :)


igen, én is csak a pultra támaszkodva lihegtem, kb mint aki vajúdik. Közben görcsölés, székelési inger, derekam azt hittem kiszakad a helyéről... be kellett vennem 2 nospát és 2 algopirint, nem tudtam mit tenni. Még 3 napig nem voltam vmi jól, aztán mintha mi se történt volna.


Utóbbi 1-2 napban már megint visszatért egyfajta nyomó érzés az alhasamnál, a méhem és hüvelyem körül, de nem mindig érzem, csak időnként előjön.

2017. jún. 20. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!