Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítene, hogy kell...

Valaki segítene, hogy kell regisztrálni és bejelentkezni a fertility-n?

Figyelt kérdés
Lépésről lépésre kéne minden.Köszönöm ha szántok rám időt.
2010. máj. 19. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lépésről-lépésre nem tudom, de a kezdőlapon jobb oldalt legfelül van egy bekarikázott szöveg Join Now! It's FREE!. Na erre kell katt és feldobja a regisztráció ablakot, ahol megadod az adataidat,e-mail címed. Az e-mail címedre küldenek jelszót, azzal tudsz majd belépni, meg persze a felhasználóneveddel, amit regisztrációnál megadtál. Remélem segítettem (nekem is férjem mutatta meg, én sem értettem:))
2010. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval fent BAL oldalon, bocsi, vannak ilyen jellegű hiányosságaim:)
2010. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen sikerült,csak a hőt nem tudom,hogy kell beírni.
2010. máj. 19. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Bal oldalon (tényleg a bal)van egy menüsor, ott van Cicle-ciklusok, ott kiválasztod start a new cicle menüt. Azt hiszem felajánlja a mai dátumot kezdésnek, de azt lehet javítani. Utána már látni fogod a továbbiakat. Lesz egy naptár, az adott napra klikk, ott megadhatod a hőt, menszit, együttlétet, mérés időpontját. Ugyanitt a fenti kis "füleken" lehet lépkedni és bejegyezni az ovuteszt eredményét, méhszáj állapotát. Én megnyitottam párhuzamosan egy online angol-magyar szótárt és fordítottam a szavakat amiket nem tudtam. Ha kell még segítség írjál!
2010. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!