Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt egy ciklusban kétszer...

Lh teszt egy ciklusban kétszer pozitív?

Figyelt kérdés
Még szoptatok, a menstruációm még nem állt be. Várjuk a kistesót, múltkor kémiai terhességem volt, nem kell várnunk. Most a ciklusom 19. Napján volt pozitív. Tegnap enyhe görcsöket éreztem, "poénból" csináltam egyet este, pozitív, majd a ma reggeli is, csak még erősebb, ezek a 26-27.nap. Ilyenkor mi a helyzet szerintetek? Köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Javaslok egy terhességi teszt elvégzését,ugyanis az LH teszt jóstesztként is működik a ciklus végén terhesség kimutatására.
2017. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így jártam ebben a hónapban. Pozitív lett a ciklus 11. napján, majd a 12. en negatív. Nem is csináltam tovább. Hasonló indíttatásokból mint te én is teszteltem újra a 19. napon, ami pozitív lett.


Nálam simán lehet az LH teszt jósló pozitív (a ciklusok napjait nézve) ugyanis a hcg és az lh kémiailag hasonlóak. Nálam ez a helyzet sajnos nem állhat fent....

2017. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az "első" peteéréstől számolva hétfőre nem várom, remélem nem is jön...
2017. jún. 23. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Drukkolok :)

1#-es voltam :)

2017. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, gratulálhatunk?
2017. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, ma teszteltem pozitívat. :)
2017. júl. 1. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!