Reyka kérdése:

Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

Lehetséges még?


sziasztok. az lenen a kérdésem, hogy vasárnapra nem várom azaz 06.25re! De tegnap volt egy kis barnázásom előtte meg sűrű krémes fehér folyásom. LH tesztet csináltam végig a ciklus alatt és az a döbbenetes dolog jött ki, hogy nekem a menszes után egy héttel lett pozitív utána mindvégig negatív lett. Középidőben görcsöltem és volt is mindjárt megjön érzésem már.. A hasam alja ugy tudom leírni hogy sehogy .furcsán püffedt!. Szerintetek mikor teszteljek, hogy ha ennyivel elöbb volt az ovum a teszt szerint? Köszönöm aki tud segíteni cilus.hu-n vezetem a dolgokat. Ott az átlag menszesz hosszra 32 napot ír ki. és múlt hónapban 24én jött meg . együtt voltunk a párommal: 30,1,4,5,10,11

Remélem így már valaki tud tám pontot adni, hogy mire is számítsak. (Tudom várjam meg a következő menstruációt, csak véleményekre vagyok kiváncsi :) szép napot. (6. hónapja próbálkozunk !)


2017. jún. 20. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, tesztelhetsz előbb is, de én megvárnám a vasárnapot, vagy legalább a szombatot (az màr csak 4 nap, nem olyan sok :) ).

Én 29-re nem várom, nem is fogok előbb tesztelni. Drukkolok!

2017. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, ha már eddig kibírtam :) Csak aggódok, hogy lekéstük volna az ovutés nem jókor voltunk együtt, mert olyan lehetetlennek tűnik, hogy olyan korán volt. De azért reményeked.. Én is drukkolok neked! Puszi
2017. jún. 20. 16:22
 3/8 anonim válasza:

Én is vasárnapra nem várom!

Nagyon izgatott vagyok!

1,5 év után mentünk orvoshoz, és most a 4. Hónap próbálkozásunk van stimulációval!

Már nagyon nem szeretnék egy stimulációval teli 5. Hónapot!

:)

2017. jún. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia! Jajj de jó, hogy írtál! Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön ennyi idő után már! Majd írj , hogy mi a fejlemény nálatok :) puszi

annyi új fejlemény nálam, hogy a mellem nekem be van keményedve nagyon, a párom hívta fel rá a figyelmemet. ilyen vagy ehhez hasonló még nem volt. Pici barnázásom van és aggódok, mert szokott ez lenni mensi elött is nekem :(

2017. jún. 21. 09:12
 5/8 anonim válasza:
Nagyon drukkolok! Majd írd meg!! :)
2017. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia. nincs jó beszámolóm. Képzeld vasárnapra nem vártam ciklus.hu szerint erre meg jött ma! mai nappal elhatároztam hogy holnap lesz a 3. piros napom. elmegyek a vérvizsgálatra amit ilyenkor kell. csütörtökön megyek a nőgyógyászomhoz viszem a papíromat is! meglátjuk mit mond. megmondom őszintén nem normális hogy egyik hónapba 30 napra jön meg utána 35 aztuán most meg 28. még szerencse hogy már 6dik hónapja vezetem a ciklu.hu-n és tudok konkrét dátumokat mondani a dokinak.

Remélem neked minden rendben lesz! megy a drukk :*

Bocsi ha hosszú lett :)

2017. jún. 22. 12:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam holnap után lesz a 3. piros napom :) Szombaton :)
2017. jún. 22. 12:50
 8/8 anonim válasza:

Mensi szerű a vérzésed?

Én egyébként pont ezért mentem dokihoz 4 hóbappal ezelőtt! Mert volthogy 48, 38 naposak voltak a ciklusaim!

Akkor írt a doki clostilbegyt-et, mensi 3. Napjàtól nekkett szednem 5 napo. Keresztül napi 2*1-et!

Azóta napra pontosab 28 napos a ciklusom!

Viszont ebben a hónapban alhasi szúrás volt, szélsőséges étkezés, ami nem szokott lenni, és ma rettenetes szédülés!

Nem tudom mi oehet!

Remélem neked is helyre tudják hozni a mensid!

Érdemes rákérdezni erre a praktikára!

2017. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!