Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van peteérésem, ha nem...

Mikor van peteérésem, ha nem volt egyforma a ciklusom az utóbbi pár hónapban?

Figyelt kérdés

Április 18án hagytam abba a fogamzásgátló szedését, azután pontosan megjött, majd az azt követő is (28napra).

De most 23napos volt. Akkor most mikor lesz peteérésem?



2017. jún. 21. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
az se biztos, hogy van. ovulációs tesztet érdemes lenne használni.
2017. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem inkább hőmérőzzél. Az ovuteszt azt pl nem jelzi, hogy meg is repedt-e a tüsző, plusz a hőmérőzésből kiderül sokminden már is, pl hormongond is.


és ebből az is kiderül, hogy ált. mikor van ovud.

2017. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én december végén hagytam abba és még mindig nem állt be. Először csökkent 27-26-25 naposra aztán az előző 31 napos volt most vagyok a 31 napon újra és még semmi jele, de szerintem ovum sem volt most.

Inkább használj ovu tesztet vagy orvosnál uh követést ajánlok. Nem is biztos hogy van peteéérésed.

2017. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!