Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek ilyen? Ha...

Volt már valakinek ilyen? Ha igen akkor mi lett a vége? Baba vagy menszi?

Figyelt kérdés
Vasárnap ota kicsi barnázás van. A bugyiig nem jut el csak törlésnél látom. Viszont ma már inkább véres mint barnás. A ciklusaim nem szabályosak szoval nem nagyon tudok hogy számolni. De elméletileg 19 én kellet volna megjönni. Csináltam egy tesztet de negativ lett. Igaz nem reggeli vizeletböl. Terhes tunetek igazábol nem tudom mert akik babát szeretne hajlamos bebeszélni,de a melleim érzékenyek a derekam nagyon fáj. Elöfordult hogy émelyegtem is.

2017. jún. 21. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de szerintem ez menzesz lesz :(
2017. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most kezd megjönni.
2017. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez eleg egyertelmuen kezdodo menstruacio.
2017. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem haragszom szerintem is az lesz. De azért mindig reménykedik az ember. Köszi a gyors válaszokat.
2017. jún. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!