Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nappal menstruáció előtt...

10 nappal menstruáció előtt lehet bármilyen tünet a terhességre?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazán szokott akkor még semmilyen tünet lenni
2017. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Pont annyi, mint 5 évvel a terhesség előtt, hiszen 10 nappal a nemvárt előtt még a kanyarban sincs a terhesség. A terhesség a beágyazódással jön létre, ami kb. a nemvárt idejére fejeződik be. Az első tünet az, hogy kimarad a vérzés, mindent, ami ez előtt van, a progeszteron okoz és köze nincs a babához. Ezért mondják, hogy a premens és a terhestünetek megegyeznek és ezért lehet 50-50%-ban akár baba, akár vérzés bármelyik ciklusból. És ezért nincs semmi értelme tüneteket keresni a kimaradó vérzés előtt.
2017. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2017. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Én egyik terhességemnél sem éreztem különbséget ennyire korán,csak máshogy fájt a petefészkem kb.a 7-8.naptól ovu után.Pár nappal előtte meg az volt a gyanús,hogy a melóhelyen nem bírtam megvárni az ebedidőt 12 helyett már 11kor ennem kellett minden nap.A mellfájdalom meg minden ciklusomnál más volt,arra nem tudtam alapozni.Mensis görcsök is mindig vannak akár már 10 nappal előtte is!Az édesség kivánása is megvan minden hónapban mensi előtt.Kb.1 héttel előtte alig tudok aludni,felpörgök,majd akkor szokott megjönni,mikor ólmos fáradtság jön rám.

Anyum mindig azt meséli,hogy hugomat már ovu után érezte,mert folyamatosan hányingere volt!

Szóval szerintem ennyire korán nem lehet tünet,de utólag vissza tudsz következtetni,hogy igen,akkor lehet ezért volt...

2017. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Most jól le leszek pontozva,de igenis lehet tünet már ilyen korán.Nekem az első terhességnél nemvárt előtt kb 1-1;5héttel az tűnt fel,hogy megugrott az étvágyam,illetve folyton paradicsomot meg sajtot ettem.A másodiknál,szintén a nemvárt előtt meg-meg szédültem,illetve hányingerem volt.Szóval,igenis lehetnek tünetek
2017. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊
2017. jún. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!