Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A középidőben érzett petefésze...

A középidőben érzett petefészek szúrkák azt jelzik, hogy peteérés van folyamatban, vagy azt, hogy már megérett, kilökődött és kb 24 órán belül termékenyíthető meg?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
a szurkálásra kicsit sem lehet építani ilyen tére, a szurkálás, még fogamzásgátlóval is sokszor elöfordul. de sok lány mensi elött közvetlen panaszkodik ilyenre. szóval a szúrkálást se a peteéréshez se a mensihez nem szokták vonatkoztatni, mert több oka is lehet. inkább mérj höt az egy kicsit biztosabb.
2008. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hőt még csak pár napja kezdtem mérni, mikor elmúlt a menszim. Kiváncsi vagyok , mutat -e majd valamit. Félek attól , hogy vmi nincs rendben. Hogy nem tud megrepedni a tüsző, vagy valami ilyesmi. Bár még nem próbálkozunk túl régóta. Az első 1-2 hónapban dohányoztam még ( 4 hónapja próbálkozunk), de már azt is abbahagytam. Gravidát is 1 hónapja szedem már. Új hónap új remény.
2008. okt. 17. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet biztosan tudni. Nekem a pé előtti 3-4 napban hasogat a domináns petefészek, de pl én a pé napján úgy görcsölök, mint amikor megvan a mensim. EZ attól lehet, hogy nagyra érik a tüsző, és nyomja a közti szöveteket. De amikor elkezdődik ez az érzés, plusz még esetleg tojásfehérje szerű cervixváladék társul hozzá, kezdjétek sűríteni az együttléteket! A hőmérőzés jó dolog, de inkább arra, hogy leolvasd a görbéből, mikor VOLT a pé-d nem pedig arra, hogy megjósolja, mikor LESZ.


Ha nem vagy biztos a dolgodban, próbálj ki egy ciklusban egy doboz ovu tesztet is, vagy használj ovu mikroszkópot, hogy jobban megismerd a tested működését. Sok sikert!

2008. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!