Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha baba rúgna a hasamban,...

Mintha baba rúgna a hasamban, a teszt pedig negatív?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, tényleg komoly a kérdésem. 4-5napja mozgolódást érzek a hasamban. Először ilyen dobogó rángó összehúzódás szerűvel kezdődött, majd nap közben össze vissza hasszurkálással, nyilallással menzesz szerű görcsöléssel folytatódott különböző időpontokban. Teszt negatív, nem volt még gyermekem, s életemben nem éreztem hasonlót. Aggódok. A köldököm alatt, mellett s a hasam alja érintett a dologban, valamint keményebb a hasam alja. Jövő héten orvoshoz sem tudok eljutni, max utána. Szerintetek kizárt a terhesség? 28 éves vagyok. Megszakítással vagyunk együtt 4éve, ennél fogva kb minden hónapban csinálok egy tesztet. Nem gond ha jö, de nem is sűrgős a baba. Először azt hittem bebeszélem mert biztosra vettem hogy pozitív lesz a tesztem, de párom is megerősített hogy full negatív, nem is foglalkoztam vele,de ezek a szurkálós, rángós, mozgolódós dolgok a mai napig megvannak.
2017. júl. 2. 12:30
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Menzeszem kb csütörtök esedékes.
2017. júl. 2. 12:32
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A baba mozgasat a 19. hettol szoktak erezni atlagosan. Ennyi ido alatt feltunt volna ha nem jon meg. Valoszinuleg belmozast erzel.
2017. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Ugye tudod, hogy a 20. hét környékén kezd rugdosni? Nem ettél sok káposztát?
2017. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja es most latom hogy havonta tesztelsz es mindig negativ tehat nem lehet egy kb. 4 honapos gyerek benned.
2017. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudna már egy 3 mm-es embrió rúgni, hmmm?
2017. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

A terhesség 17-18. heténél érezhetsz először mozgolódást,de van aki csak 20-22 hetesen érzi,nyilván van,aki meg 17-nél is hamarabb. (Függ attól,hogy mennyire vagy érzékeny,hol tapadt meg a placenta stb)

Elkeserítő,hogy 28 évesen ilyen együgyü vagy. Csütörtökre esedékes a menstruációd..Ha van is baba,az akkora,mint egy mákszem, lába sincs,amivel rúghatna.. Ne szaporodj,kérlek.

2017. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes is lennél, annak a babának lába sincs még. Biztosan nem magzatmozgást érzel.
2017. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem az a gond hogy olyat ettem, mivel ha fel is voltam puffadva vagy hasonló gyomorgond azt a köldököm felett éreztem a hasamban, ha nyilallott is. Nem hiába írom hogy soha nem éreztem még ilyet! Sok mindent be tud beszélni egy nő magának tudom, de mikor konkrétan le kell feküdjek úgy beáll a hasam alja pl főzéskor,akkor elgondolkodik az ember. Nekem a negatív teszt sem okoz csalódást soha, még idén vágok bele az Egyetembe is, van elfoglaltságom babán kívül is.Persze ha besikerül mint írtam, el nem vetetnénk.De ha pl most nincs baba, még az sem gond dőt.
2017. júl. 2. 12:41
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem együgyű vagyok, de a kivétel mindig erősíti a szabályt. Menzeszem kb 3hónapja 1-2 nap, 2hónapja kereken 1napog véreztem, meg előtte 1napot barnáztam. A teszt akkor is negatív volt, gondoltam hormon zavar de már nem tudom. Tudom hogy ha ebben a hónapban fogant volna nem mozoghatna, de elv nem ezen az alapon jött számításba nekem a terhesség.
2017. júl. 2. 12:46
 10/28 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírásért, gyorsan pötyögtem..
2017. júl. 2. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!