Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Mit tehetek ha...

Terhes lennék? Mit tehetek ha igen?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy még 06.26.an együtt voltam egy fiúval és kilyukadt a gumi,egyből abba hagytuk,de a napokban(07.05 körül) elkezdtek jönni egyre gyakrabban rosszullétek,ingerlekenyebb vagyok mint szoktam,és a menszesz se olyan mi t amilyennek lennie kene. Talán lehet h teherbe estem? :/ Ha igen mit tehetek h elvetessem? 16/l

2017. júl. 5. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább tesztelj, ha késik a menstruáció. De ilyen korán még nincs rosszullét.
2017. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj tesztet és beszélj a szüleiddel..Mást nem nagyon tehetsz.
2017. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon korai még rosszlléteket érezni, nem lehet, hogy nagyon erre koncentrálsz, és ezért érzed?
2017. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mensid milyen volt? Vegyel egy terhessegi tesztet! 700-800ft egy. Ha pozitiv akkor szokj anyukadnak. Es ha legkozekebb ilyen van, akkor irass esemeny utanit. Kiskoru vagy igy szulo is kell az abortuszhoz. Anelkul nem megy.
2017. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És írd meg légyszi, hogy mit teszteltél!
2017. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!