Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? (bővebben lent)

Lehetek-e terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 vagyok , 1 éve vagyok együtt a barátommal , 1-2 hónapja élek nemi életet . Tudtam , mit csinálok , mikor lefeküdtem vele, utána néztem minden előnynek, hátránynak , érzésnek a neten , és Miriam Stoppard Tinilányok könyvét is átnyálaztam ezzel kapcsolatban , védekeztünk is gumival, de nem ez a lényeg. Kb 4 hete a gumi elszakadt és csak utólag vettük észre , a vezetett naptár szerint ez egy nappal a peteérésem után volt . A ciklusom változó , az előző 2 időben jött meg , előtte volt , hogy egy hónapot is késett . Most egy hete késik , és nem tudom , hogy terhes vagyok-e ,vagy ez "normális" az én koromban . A terhesség egyik tünetét sem produkálom , viszont a menstruációét sem . Tesztet nem akarok venni , mert akkor anyum megtudja , és amig nem vagyok biztos abban , hogy terhes vagyok-e , addig nem szeretnék neki szólni . Az lenne a nagy kérdésem , hogy mennyi az esélye a terhességnek ,mennyi , annak , hogy ez csak életkori sajátosság , és , hogy hogyan tudnám házi praktikákkal biztosabbra megállapítani a terhességet , illetve ha nem terhesség , akkor hogyan sürgethetném egy picit a menstruációm? Válaszokat előre köszönöm ^^....és tudom , hogy valószínűleg az egész egy hatalmas hülyeség volt , hogy lefeküdtem vele , de késznek éreztem magam:/

2017. júl. 6. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Csak teszttel tudod magadnak megállapítani a terhességet. Ilyen korban és sokszor később se napra pontos a ciklus. Nem olyan biztos, hogy a peteérés a naptárad szerint fog bekövetkezni. Ha elszakadt a gumi, akkor esemény utáni tablettát kellett volna bevenni.

Jól látod, korai volt szexelned még.

2017. júl. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet
2017. júl. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kesik mar a menstruaciod? Vegyel egy tesztet. Mashogy sajnosn nem fog kiderulni egyenlore. Gondolom az idobol se akarsz kifutni.
2017. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 14 vagy valoszinuleg nem tartanatok meg ha terhes vagy.. Csinálj egy tesztet ..csak igy tudod megállapítani... Dm.ben az x-epilt keresd a polcokon, rossmannban a facelle nevű tesztet. Igy anyukád nem tudja meg a tesztelést. De próbálj sietni vele. Az orvosi beavatkozás idő es penzigenyes es meg a 12 hét előtt kell intézkedni,mire kiderul egy terhesség minimum 4 hétnel tartasz.. Drukkolok hogy negativ legyen majd irj 😉
2017. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En az expect tesztet javaslom nekem 3hetesen es 5naposan mar mutatta.
2017. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Anyukád igyis úgyis megfogja tudni,ha terhes vagy.

Szülői engedély kell ahhoz,hogy elvetesd a babát.

2017. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a tanácsokat és a megértést mindenkinek ^^ még ezen a héten szerzek egy tesztet és megcsinálom , ha addig meg nem jön , az eredményt mindenképpen megírom
2017. júl. 6. 12:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak azért írok mert kíváncsi vagyok hogy mi lesz.
2017. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En is..
2017. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Facelle tesztet sikerült szereznem , holnap lesz alkalmam megcsinálni . Itt , gyakori kérdéseken sokat írták , hogy szellemcsíkos , gyakran fals pozitív, remélem ez nem igaz , mert ha egy megjelenik egy halvány második csík , még akkor is , ha valszeg nem igaz , én akkor is min egy szívrohamot kapok :))
2017. júl. 8. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!