Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt "elvilegben"pe...

Karola23 kérdése:

Ovulációs teszt "elvilegben"peteéréskor negatív, menstruáció elött 2 nappal közepes erősségű csík!? Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ovu teszt akkor pozitív mikor a C csík egyforma illetve a T csíknál. Ahogy halad előre a ciklus peteéréskor pozitívvá a megemelkedett LH szint miatt, ami általában amúgy is jelen van a nők szervezetében. Pozitív lehet napokig is majd hirtelen leeső LH szint ismét negatív tesztet produkál. Ekkor esik le a hőmérséklet is, de ezt csak az látja, aki ciklus első napjától méri.

Az Lh szint menzesz előtti napokban újra megemelkedhet.

2017. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*illetve erősebb
2017. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ovuláció akkor van amikor a pete kiszabadul. Tehát a tuszorepedes napján , amikor pozi a teszt az csak előrejelzni h 24-36 oran belul (elvileg) megfog.repedni a tuszo.


Lh hormon mindig van a szervezetben , nekem terhesen es nem terhesen is mensi elott kb pozi volt

2017. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdező csak nem merte kerek perec megkérdezni, hogy lehet e terhes, ha mensi előtt is van csík :D


Nekem mensi előtt 3 nappal délután az LH teszt totál pozitív volt, de ekkor már volt hcg halvány pozi tesztem, csak poénból ellőttem a maradék ovu tesztet.


Csak akkor lehetne terhességet jelző, ha full pozitív lenne már az LH teszted. Így ez alapján nem vagy terhes.


DE nem mindenkinek jelzi az LH teszt a terhességet, tehát lehet, hogy terhes vagy, de nem lesz pozi LH teszted.


Ne pörögj rajta :D És mint tudjuk a közepes erősségű csík LH tesztnél negatívat jelent és ahogy más már írta mensi előtt is lehet emelkedett kicsit az lh.


Kitartás és tényleg ne kattogj ezen, mert bedilizel. Ovu tesztet csinálni csak szórakozás mensi előtt, és csak akkor szabad, ha nem veszed komolyan :) Sokan még a normál terhességi tesztekkel is ideje korán stresszelik magukat :D


Vedd úgy, hogy bármi lehet, mintha meg sem csináltad volna. Sok sikert !

2017. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!