Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességnél is...

Méhen kívüli terhességnél is lehet a teszt nem várt előtt 2 nappal pozitív? Méhen kívüli terhesség esetén is van jele a beágyazódásnak? (barnás pötty)

Figyelt kérdés
Tudom nagyjából mikor volt ovum, kb félidőben, nem várt előtt 2 nappal már halvány pozitívat teszteltem. Tesztelés előtti nap volt a bugyin egy kis barnás pecsét.
2017. júl. 9. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel ,nert én a 9.dpon teszteltem pozitivat. Hőgörbe es LH teszt tamasztja ala.mikor volt ovulációm
2017. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Termeszetesen igen. Ezek a dolgok szervezet-fuggoek, nem pedig attol fuggenek, hogy mehen kivuli vagy beluli a terhesseg.

Sot: azt mondjak a mehen kivulinek mindig van tunete (gorcs es verzes) de ez sem igaz. Csak akkorm ha.mar picit nagyobb a terhesseg (9-10 hetes). Van aki elso uh-ra ment 7 illetve 8 hetesen, es ott mondta a doki.

2017. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 dpon egyértelmű, de halvány pozitív tesztem volt ami napról-napra erősödött. Se vérzés, se hasfájás, semmi tünet ami méhenkívülire utalt volna. Csütörtökön elkezdett fájni a hasam, még azt sem mondanám hogy olyan nagyon fájt, de mivel nem szűnt a fájdalom este elmentem az ügyeletre. Ez volt a szerencsém, ugyanis már 2 dl vér volt a hasamban, szétrepesztette a jobb oldali pezevezetőm, azonnal a műtőbe kötöttem ki. Az a durva hogy nagy nehezen vettem rá magam hogy bemenjek a kórházba, hiszen egyáltalán nem éreztem veszélyesnek a fájdalmat. Sajnos nekem pár éve is volt méhenkívüli terhességem és azzal a fájdalommal össze sem lehetett hasonlítani a mostanit. Akkor a tesztem is csak jó pár nap késéssel lett pozitív, szóval a kettő nagyon eltért egymástól.
2017. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért durva hogy tényleg van akinél tünetmentes. Én most 6 hetes vagyok..
2017. júl. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!