Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

9 napja késik... nekem általában mindog szokott 3-4napot késni..

Múlthéten észrevettem,hogy érzékenyebbé váltak a melleim,puffadás, de a menzes sehol.Elégé felvoltam fázva.Véreset pisiltem lehet ez az oka,hogy késik.A puffadás megmaradt mint menzes előtti tünet de más semmi...kezdek nagyon ideges lenni. Ma reggel hánytam is.Többet eszek mint azelőt,sőt még éjfélkor is hajlandó vagyok felkelni azért,hogy valamit ehessek. Vettem egy tesztet ami negatív lett.

Szerintetek?


2017. júl. 10. 19:00
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha a teszt negatív lett, akkor valószínűleg csak túlparázod az egészet.
2017. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Az ebben a kategóriában kiírt kérdéseknél fel szokták ajánlani, hogy a terhesvagyok-os kérdéseket másik helyre kéne írni... na akkor most mi van?


Egyébkén felfáztál, rástresszelsz és még a teszt is negatív lett. Nincs itt semmi gond, az első bekezdésemet leszámítva.

2017. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges. De az ia lehet, hogy nem. Tesztelj.


Amúgy ha mindig késik a mensid 3-4 napot, akkor az nem késés, hanem rosszul számolod, és igazából 3-4 nappal hosszabb a ciklusod, mint ahogyan számolod.

2017. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!