Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig várjunk, mikortól...

Meddig várjunk, mikortól próbálkozhatunk a babával?

Figyelt kérdés
másfél hete mütöttek,méhen kivüli volt a baba sajnos :( nagyon bánt a dolog és sokat sírtam,de nem szeretnék tul sokat várni,hogy újra összejöhessen egy egészséges terhesség(remélhetőleg) Aki volt ilyen helyzetben vagy tudja,mikortól lehet újra próbálkozni? akár már e hónaptól? most mult el az első mensim
2017. júl. 10. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg az orvost! Szrrvezetfuggo, mennyire gyorsan epul fel odabent minden. Mutetnel mondjuk also hangon 3 honapot szoktak mondani, de lehet picit tobbis, mindenkepp kerdezz ra olyantol, aki latott odabent, es az nem mas, mint az orvosod!

Sajnalom, tudom, milyen erzes. Nekem 6 hetesen spontan vetelesem volt. 3 honapra ra lettem ismet terhes, mar 32 hetes vagyok, Neked is kivanom hogy mihamarabb jojjon egy egeszseges terhesseg!

2017. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem nem méhen kívüli terhesség miatt volt a műtétem januárban (6 hetes voltam). Az elhalt terhesség igazolásánál a szonográfus azt mondta, hogy 3 hónapot kell várni, de februárban ismét teherbe estem. Ma vagyok 20+4 hetes terhes és eddig minden rendben.
2017. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétszer volt méhenkívüli terhességem, az elsőnél 3 hónap szünetet javasoltak, most legutóbb meg semennyit, a házaséletet is csak 1 hétre tiltották le. Ettől függetlenül úgy érzem nem kellene teherbe esni olyan hamar és összebújni sincs kedvem. Az a durva hogy a méhenkívüli terhességem előtti ciklusban volt méhtükrözésem és lapar műtétem, mind a 2 pezevezetőmet átjárhatónak mondták. Gyors felépülést kívánok!
2017. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Uh az durva :( és mégis elakadt a kis angyal :( Sajnálom és mindegyikőtöknek őszinte részvétem. nekem a doki aki mütött azt mondta első mensit várjam meg utána lehet próbálkozni. de nem tudom melyik számit elsőnek. mütét után 1 héttel megjött,most mulik el.
2017. júl. 11. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!