Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl nagy tüsző van, hogy nem...

Túl nagy tüsző van, hogy nem reped meg 2 tüszőrepesztő injekciótól sem? Lesz így inszem?

Figyelt kérdés

már vasárnap meg kellett volna lennie az inszemnek, mert pénteken kaptam már egy tüszőrepesztőt. vasárnap azonban nem hogy nem repedt meg, de plusz egy tüsző elkezdett nőni. Akkor is kaptam szurit. hétfőn, vagyis tegnap sem repedt még meg, és 3 tüszőt látott a doki UH-gal: egy 17 mm-es, egy 27 mm-es és egy 37(!) mm-es tüszöt.


Ma kell visszamennünk, de nagyon félek, hogy ezek már túl nagyok. Nem mondott semmi olyat, hogy nem lesz esélyes ez az inszem, de félek.


Clostit szedtem egyébként, gondolom amiatt nőtt meg ekkorára.


2 tüszőrepesztő már csak megrepeszti ugye?

Nagyon aggódom...



2017. júl. 11. 09:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahova mi járunk ott ilyen esetben nincs inszem. Ezt ők már cisztanak könyvelik el.
2017. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy 22 mm felett már ciszta és nem tüsző
2017. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

nekem általában 23-24-25 mm-esek voltak closti nélkül a tüszőim és maguktól meg is repedtek mindig. mindig a 14. ciklusnapon, mint a nagykönyvben.


Az első inszemes hónapban nem kaptam semmit, csak tüszőrepesztőt a protokoll miatt, akkor 25 mm-es volt inszemnél a tüsző, 1 db.


2. inszemnél már kaptam clostit, és 34 mm-es lett a tüszőm, nagyon fájdalmas volt, amikor megrepedt.


most nagyon hirtelen megnőtt a clostitól a jobb oldali, meg nagyon gyorsan utólérte még másik 2 bal oldalon. a hétfőn mért 27 mm-es pénteken még csak 15 mm-es volt, a 17 mm-es pedig nincs is a papíron.


ma még csak a 13. cn van, de remélem ,megrepedt attól a vasárnap este beadott szuritól, mert nem szeretném, ha elúszna ez a hónap.

2017. júl. 11. 10:00
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egyszer ilyen es azt mondta az orvosom h valszleg nincs benne pete. Ciszta folyadekkal telve, es ennyi. Legyen szerencséd es neked ne ciszta legyen.
2017. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

de ha 2. ciklusnaptól követ uh-gon, akkor nem látta volna, hogy nincs benne petesejt?


illetve ha az a rohadt nagy tüsző nem is játszik, mert túléretté vált, a bal oldaliakkal még lehet inszemezni?

szerintem a 17 mm-es legkisebb is nőtt még kicsit, remélem megrepedtek.

2017. júl. 11. 10:14
 6/25 A kérdező kommentje:

illetve ha mégis megcsinálják az inszemet, már ne is nagyon reménykedjünk?

Ha nekem kell döntenem, akkor inkább kifizetem a mostani beavatkozást is, mert 1% esély is jobb, mint a semmi :(


de most nagyon aggódom, tudom, hogy nem stimmel így ez a dolog.

2017. júl. 11. 10:22
 7/25 anonim ***** válasza:
Azt nem látja a doki, hogy petesejt van-e benne. Általában van. De ilyen nagy tuszoknél ki tudja. Nálunk ilyenkor már repesztőt sem adnak, mert nálunk biztosra veszik, hogy ezek cisztak és nincs bennük petesejt. Hormonokat nézett a dokid? Azért érdemes lenne azt is, mert itt valami nem stimmel. Túl nagyok a tuszok.
2017. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

igen, minden rendben van a hormonokkal, nincs se pcos se IR, a closti előtt tökéletes ciklusaim voltak, 28 napos ciklusok, mindig 14. nap volt ovum, nem kellett volna closti és repesztő sem, de azt szerettük volna, hogy legyen több tüsző az inszemhez. hőmérőzés alapján is eddig mindig megrepedt 14. napon a domináns tüsző, még inszem előtt volt 3 hónap UH követés is, ott is ez igazolódott.


Szerintem a closti kavart be :(


Csak nem tudom, akkor így az inszemmel is mi lesz, stimulálás nélkül legyen a többi?

Az is zavar, hogy vékonyabbá vált a méhnyálkahártyám is a gyógyszertől, pedig closti előtt 14. nap mindig olyan 12-13 mm-es volt.


Nagyon aggódom, hogy mi lesz így :(

2017. júl. 11. 11:39
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
De stimulacio alatt néztek hormonokat? Mert az is segíti a dokit. Vagy csak uh van?
2017. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Na uezert kaptam a clostyt. Halal felesleges volt nekem. Volt h 8tuszom lett. Na akkor mondtam h felejtsenek el es szünetet tartok. 3ciklusom volt clostys. 1-2 okes volt második repesztos a harmadik ez a cisztas nekem is. A 8bol volt ami ekkora volt.. Azt hittem osszeszrom magam 16.napra.. Kb mint vmi dennyefold, ugy nézett ki a petefészkem.

Nálunk spermagond volt. Felturboztak en abbahagytam a clostyt es természetesen lett a baba végül.


Mennyit szedet veled...?

2017. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!