Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam orvosnál, terhesség...

Voltam orvosnál, terhesség gyanújával. Napok óta hányingerem van,2 kilót híztam 1.5 hónap alatt ami rám nemigen jellemző. Kérdésem:lehet-e méhenkívüli terhességem, vagy azt is látniuk kellet volna!?

Figyelt kérdés
Talán hülyeség, de olyan, mintha valami mozogna a pocakomban. Gyógyszerrt szedek (Dianne35) ami nem kimondottan erre való de eddig bevállt. Hüvelyi ultrahangot csináltak, azt mondták nem vagyok terhes.
2008. okt. 17. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! A baba mozgását a korai terhességnél nem érzed, csak olyan 16.hét(legkorábban) körül vagy még később, tehát olyan 4. hónap körül. Mióta szeded a gyógyszert? Nézz utána a használatiban, hogy esetleg mellékhatásként nem fordulhat-e elő hízás... Tesztet csináltál?
2008. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tüneteid szerintem nem terhességre utalnak.

Egyébként a méhen kivüli terhességet természetesen észreveszik ultrahangon, és akkor nagyon erősen görcsölnél, fájna a hasad, esetleg lázad lenne. Ilyen problémáid hála istennek nincsenek, úgyhogy ne izgulj a méhen kivüli terhesség miatt.

2008. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tesztet tudnám én is javasolni, hiszen HCG méhen kívüli terhesség esetén is termelődik. Ha pozitív, mindenképp meg kell vizsgálni az okát. Ha meg negatív, valószínűleg nem vagy terhes "se belül se kívül".
2008. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,:) tesztet csináltam,negatív lett,de nem egy olyan ismerősöm van, aki a normálisan szedett gyógyszer mellet esett teherbe és még menstruált is...A gyogyi miatt eddig nem híztam,most 3.hónapja szedem ezelőtt volt hogy fél évig szedtem,de váltanom kellett,mert ezt a fajtát egyhuzamba csak fél évig lehet szedni. Csak aggódtam,ha állapotos lennék időben szeretnék értesülni róla hogy eldönthessem akarom-e és hogy a kicsinek megfeleleő életmódot élhessek! No stressz,no cigi!
2008. okt. 17. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak a gyógyszer mellékhatása.
2008. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!