Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utan 2nappal lehetek...

Mensi utan 2nappal lehetek terhes? A ciklusom 9. napjan petefeszkemnel szurast ereztem, mint maskor peteereskor. Korai peteeres tortenhetett?

Figyelt kérdés
30-32napos ciklusaim vannak,5napig tartott a mensim 6_7.napon belem elvezett a ferjem,9-10nap oldalt szurt a hasam kicsit puffadtam is...maskor mindig felidoben szokott igy fajni,letezhet hogy pont akkor van korai peteeresem amikor nem kene?!:$ olvastam h ha a mehszaj kemeny es lent van,akkor nem vagyunk termekenyek,erzek 1 kis nyilast ott,de nem tudom eldonteni h nyitva vagy zarva van.borsoszemnyinek erzem,de mintha zarva lenne. Valaki megtudna nkm mondani,milyen amikor zarva v nyitva van? Vizszeru folyasom is van,lehetseges,h inkabb felfazas mint peteeres? Pisilni nem kell surubben es nem is csip,csak kicsit jobban faj mint maskor pekor es megjon erzesem is van. Bocsi ha tul hosszura sikeredett!

#menstruáció #peteérés #mehszaj vizsgalat
2017. júl. 11. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
2-3 nap után nem érezhetsz semmit ha terhes is lettél/leszel mert még be sem ágyazodhatott a méhfalba. Szoval inkabb mashol keresd a miérteket. Ami a méhszájat illeti akkor tudod csak, ha folyamatosan figyeled es ellenorzod a cikusod folyaman tobbszor is. Akkor kulonbseget tudsz tnni nyitott puha es a zart kemeny mehszaj kozt. Barhogy is, ne nagyon nyukalj oda gyakran. Sok problemat megelozol vele.
2017. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azzal tisztaban vagyok,hogy meg nem erezhetek semmit ha terhes vagyok! En a peteerest kerdeztem,h letezhet,hogy pont most lett korai peteeresem amikor felelotlenek voltunk...maskor mindig felidoben jon, plane h 30 napos ciklusaim vannak. Esetleg lehet mast ereztem,mondjuk lehet felfaztam kicsit. Mind1 majd kiderul!
2017. júl. 12. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező! Terhes voltal.?
2021. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!