Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom,buta embernek a szex nem valo. De elbizonytalanodtam. Lehetek terhes? Eloszor fekudtem le a baratommal,es nem vedekeztunk. Igen,igen tudom. Felelotlenek vagyunk. Nem elvezett belem. Elozo honapba is kesett a havim,1 hetet es most is kesik 2 napja. Kerlek segitsetek,nagyon felek.
2017. júl. 11. 23:31
1 2
 1/17 anonim válasza:
94%
Igen.
2017. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ugy,hogy belem sem elvezett,sot elsem elveztunk?:)
2017. júl. 11. 23:34
 3/17 Kisumi válasza:
25%
Ha nem élvezett beléd és nem rakta vissza spermásan a szerszámát akkor nem hiszem, hogy terhes leszel. Továbbá a havi baj kimaradása nem feltétlen jelent terhességet, lehet a fogamzásgátló hatása vagy hormonális probléma. Egy ismerősömnél van, hogy két hónapig nincs vérzése pedig szűz még.
2017. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3/3

Orok halam:D

2017. júl. 11. 23:35
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
az meg hogy lehet, hogy a pasi se élvezett el? azt értem hogy te miért nem :D de bedugta meg kihúzta és ennyi? vagy ezt nem tudom, hogy mi az értelme. de az előváladéktól is teherbe lehet esni ritka esetben. Nem hiszem amúgy hogy aggódnod kéne, de bocs, tényleg nagyon ostoba döntés volt, legalább egy teszkós zacskót felhúzhatott volna a gyerek, ha más nem volt a keze ügyében. ha még szűz vagy és tapasztalatlan, neki kellett volna több ésszel rendelkeznie, de ez van. Egyik haverom ecsetelte nekem, hogy nem muszáj gumit húzni, főleg ha előbb kiszáll. pár hónap múlva bejelentette hogy apa lesz.
2017. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5/5 ne hozd ram a szivbajt kerlek:D

Fogalmazzunk ugy,hogy miutan vegeztunk akkor elvezett el:D

2017. júl. 11. 23:42
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Azért így is teherbe lehet esni, bár kisebb az esélye.
2017. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Ja értem :)nem akartam rád ijeszteni de tényleg ne csináljátok ezt, mert elég csak egyszer becsúsznia valami balesetnek és az életeteknek annyi..meg ha megtartjátok a gyereket, akkor az övének is valószínűleg.
2017. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 RRR ***** válasza:
13%
szerintem,ha kivette és nem egyből élvezett el,csak egy kis idő múlva,akkor nem valószínű,hogy az lennél...de ne kisértsd a sorsot
2017. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Ezutan mar nem lesz gumi nelkuli szex,mar megbeszeltuk,csak hat akkor nem tudtunk mar varni..😄
2017. júl. 11. 23:49
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!