Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérezhetem, hogy terhes...

Megérezhetem, hogy terhes vagyok? Tünetek aktus után pár nappal?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy pasival, gumi nélkül. Fogamzásgátlót szedek, de nem mindig ugyanabban az időben szedem. Aznap mikor együtt voltam vele, az aznapi tabit kb 18 óra késéssel vettem be. (Mielőtt leugat valaki, nem baj, ha terhes leszek :) ) Nem görcsöktem rá, hogy jaj mi lesz ha terhes leszek, nem is vágyom rá, nem is utasítom el, olyan sorsnak fogom fel most. De valamiért terhesnek érzem magam. Régen volt olyan hogy bebeszéltem hogy fáj a hasam, feszül a mellem... most viszont egyszerűen csak jelentkeznek a tünetek és utána döbbenek rá, hogy ez akár ezt vagy azt is jelentheti. Szombat éjszaka voltam vele, tudom hogy nagyon kevés idő telt el és nem lehetnének tünetek. De mindjárt megjön érzésem van napok óta pedig az aktus előtti héten menstruáltam, ISZONYATOSAN hisztis vagyok (amúgy is de most durvább mint valaha) , ma reggel eresek voltak a melleim, nem gondoltam bele semmit, csak ahogy öltözködtem néztem hogy de fura és most olvasom hogy az is tünet lehet... illetve ma barnáztam egy picit, pedig mióta tabin vagyok sose szoktam... mit gondoltok? Lehet?
2017. júl. 12. 20:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

Nincsenek tünetek aktus után pár nappal.

Olvass utána kicsit biológiailag hogy esik teherbe egy nő...

2017. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

"egy pasival". Random idegen volt? Elég felelőtlen dolog mindenkivel fumi nélkül szexelni, és nem csak a terhesség miatt. Elkaphatsz nagyon szép kis nyavajákat is, többek közt a halálos fajtát is, egyre gyakoribb manapság, pont emiatt...


Ha nem baj hogy terhes leszel minek szedsz tablettát? (mármint a szedsz az túlzás)

2017. júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De okosak vagytok mind a ketten! :D igen, egy pasival, nem random idegen, de nem hiszem hogy be kell számolnom róla neked, hogy ki :D valószínűleg többet törődik velem mint veled a pasid ha ilyen válaszokra van időd :D
2017. júl. 12. 20:57
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy baba helyett valami fertőzés legyen.
2017. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Valószínű, igen 😄😄 neked nem kéne még gyerek ha ilyen visszaszólásokra telik csak :D
2017. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nincs tünet korán lenne! Sajnos meg kell várnod a menzit!
2017. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem megszakítással védekeztek? Ha nem gond a baba akkor az egészségesebb és legalább olyan jól véd, mint az összevissza szedett gyógyszer vagy inkább jobban.


Amúgy nem az a lényeg, hogy mennyire törődik veled most, hanem az a kérdés 10-15 év múlva mennyire fog törődni veled és az esetleges közös gyermekkel. Ha ő most neked csak "egy pasi"...

2017. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Még be sem ágyazódott! Tudod,hány nap, mire a petevezetékedből eljut a méhbe, ott megkeresi a legmegfelelőbb pontot,és oda bebújik? Hát nem 1-2,az biztos. Még nem lehetsz terhes. Majd,ha nem jön meg, vársz egy pár napot,és pozitív a teszt,akkor leszel terhes.
2017. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Aktus után pár nappal max valami jó kis fertőzésnek van tünete, nem a terhességnek...
2017. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Azt mi is látjuk, hogy hisztimatyi vagy...

Remèljük csak a napi hülyesèg beszèl belőled, azèrt ettől, hogy "egy pasi" meg "sorsnak fogod fel" több kell egy gyerekhez!!! Vagy legalábbis több kène!

Először pl.agyat kène növeszteni!

2017. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!