Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nemrég estem teherbe...

Ha nemrég estem teherbe ugyanúgy elmarad a menstruáció?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a terhesség tünetei két héten belül nem nagyon jelentkeznek. Tehát ha tegyük fel 4-5 napja teherbe estem és most nem jön meg vagy gyenge a menstruáció az lehet terhesség miatt? Akkor is elmarad menstruáció, ha x. napon teherbe esik valaki és rá egy nappal/pár nappal kéne megjönnie?
2017. júl. 14. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Attol meg lehetsz, csak akkor nem ha eros vagy darabos verzesed van. Nekem az elso "kimaradt" menstruacio se volt kimaradt ezt ugy ertem h egy verpaca volt es ennyi. De ez egyen fuggo.
2017. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mensi előtt pár nappal esel teherbe, gondolom én akkori aktusra gondolsz, akkor még nem történt beágyazódás mensi napján, így normális mensi jön meg illetve lehet kicsit gyengébb, de nem túl feltűnő a változás és leválik a méh nyálkahártya. Épp ezért nehéz ilyenkor teherbe esni, de nem lehetetlen, így csak a következő menstruáció marad el. Egy barátnőm így járt, de csak mivel minimálisan volt más a vérzése fel se tűnt neki... csinált egy tesztet, mert 2 nappal rövidebb lett a mensije meg furán érezte magát kicsit, kb mensi után egy héttel és negatív volt. Rá egy hétre tehát a ciklusa közepén panaszkodott gyomorégésre én meg viccelődve mondtam tuti terhes vagy, erre vett egy tesztet és tényleg pozitív lett. Szóval minden alapján előző mensi előtt pár nappal történt aktusból fogant a baba, ez a méretek és minden alapján így volt. Együttlét is csak akkor történt abban a ciklusban.


Tehát nála is a tünetek majdnem két héttel jelentkeztek először.

2017. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aktus után egy héttel vártam a mensit, de akkor már nem jött meg.
2017. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!