Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG vérvizsgálat tévedhet?

HCG vérvizsgálat tévedhet?

Figyelt kérdés
Kevesebb, mint 2 MIU/ML volt az eredményem. Ha jól tudom nem terhes nők szervezetében is jelen van, és az 5 alatti érték a normális. A doktornő azt mondta ez alapján nem vagyok terhes, de UH-t nem végzett. A vérvizsgálat napján otthon vizeletből teszteltem, az is negatív volt. Egy hete jött meg, rendesen, és a szokott időben. De tegnapelőtt szédültem picit, közérzetem sem volt jó. Ma pedig olyan rosszul esett az ebéd. Lehet, hogy bebeszélem magamnak?

2017. júl. 15. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Biztos.
2017. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Elcserélt lelet vagy hiba miatt "tévedhetne", de rendesen megjött menstruáció, negatív terhességi teszt mellett már önmagában is valószínűtlen a terhesség, és az is, hogy bármelyik lehetőség fennáll. Ne egyél olyan ebédet, ami nem esik jól :) Nem vagy terhes...
2017. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem sem vagy terhes, hiszen menstruáltál rendesen, nega a teszted és a vérvizsgálatod is...
2017. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.

Mikor mi próbálkoztunk, annyira beleéltem magam, hogy még késett is a havim! Addig nem is sikerült teherbe esni, amíg ennyire rágörcsöltem.

2017. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, es hogy normalisan kommunikaltatok felem!
2017. júl. 15. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem teved. En halvany, de lathato idon beluli pozi teszttel mentem vervetelre, progi potlas miatt, de negativ lett. Sajnos elhalvanyult masnapra a teszt, majd meg egy napra ra negativ lett. Nem tudom, melyik eredmenyenk orulnel, de tuti nincs baba.
2017. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!