Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mi lehetett? Tesztelte...

Ez most mi lehetett? Teszteltem vaterás 10es-sel. És kb 1perc múltán megjelent egy ugyanolyan erős csík, mint a másik.

Figyelt kérdés

De ROSSZ HELYEN! A min. jelzéses fedőlap illesztése alatt! Majd miutána a párom is látta, ez a csík valahogy elkezdett feljebb kúszni, egészen a C csík mellé, majd eltünt. Mi a fene lehetett ez?

Valaki esetleg tapasztalt hasonlót???


2010. máj. 22. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt a teszt megfelelő, legalábbis nem terhességet jelzett. lehet, hogy a vizelet áztatta el a csíkot, és ez haladt a c vonal felé. Nekem száradáskor szokott ilyen lenni a teszten,de nem egy perc múlva. Csinálj új tesztet, szerintem valami nem volt ezzel rendben. Azért van hibaszázalék, ezek között is előfordul hibás.
2010. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem tudom, de ha biztos akarsz lenni benne, akkor vegyél máshol tesztet, pl. gyógyszertár, DM...
2010. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eszo ***** válasza:

szerintem reggel csinálj egy másikat!


Egyébként megbízható a vaterás is..persze úgy ahogy a többiben, ezek között is van hibás..


Szurkolok neked!

2010. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!

Gondoltam hátha más is kifogott ilyesmi tesztet, mert ez olyan volt mint vmi sci-fi :)

Persze, ha nem jön meg, akkor úgyis csinálok, csak az a baj, hogy nem tudom pontosan hogyan is állok :(

2010. máj. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!