Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján extra halvány...

Nemvárt napján extra halvány 2. csík?! Nektek mikor volt ilyen?

Figyelt kérdés

Mielőtt mondanátok hogy szellemcsík...nem az! Pár nappal ezelőtt egy ua ilyen tesztet ellőttem és több óra után is full negatív volt. 4 napja kb foßyamat a wcre szaladgálok mert olyan mintha meg akarna jönni de semmi. Es tegnap meg ma fajnak a melleim is.

Csak az aggaszt hogy más a mensije napjan mar szep erös pozikat tesztel.😕



2017. júl. 21. 06:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2017. júl. 21. 06:33
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sajna ez csak a helye a csíknak semmi színe:( Ezt még negának venném.
2017. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 nappal a nem várt után volt ilyen és baba volt, szóval ne add fel!Tesztelj 2-3 nap múlva!Drukk!😊
2017. júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ezen nincs semmilyen második csík.
2017. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj de ez egy teljesen negativ teszt.Legalabbis kepen semmi szine.Tesztelj ket nap mulva ha ez pozitiv akkor azon majd erosebben latod a masodik csikot.Drukkolok
2017. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez milyen teszt??? Próbálj meg másmilyen tesztet! A Predictor nagyon jo teszt , hamar mutatja ha baba van
2017. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látok egy 2. csíkot, csak a színét nem. Nekem nem várt előtti nap x- epil teszt éppenhogy látszott, el se tudtam nagyon dönteni pozitív -e. Másnap reggel Expect nevű teszt és szinte egyforma erős volt a két csík! Szóval esetleg próbáld meg az Expect márkát, DMben vettem.
2017. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez száradasi sztem. De nekem pl 1 nap keses utan lett pozi elso terhessegemnél
2017. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem Expect teszt véletlenül?

Mert ha az,nekem is ugyan ilyen volt szétszedve és nekem bizony csak száradási csík volt.

Kívánom a legjobbakat! :)

2017. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez egy noname teszt, Nemetorszagban lakom, igy az az Expect amit irtok itt sztem nem letezik 😀 itt eleg dragak a tesztek, a legolcsobb tesz atszamitva kb 1000 ft, a CB pluszos teszt engem sokazor atvagott azt a szellemcsik miatt nem veszem. Ez meg egy masik teszt voltak amin semmi szellemcsikom soha nem volt. Csinaltam egy masik fajtat is nemreg, azon is egy ilyen halovany eppen lathato piros kis csikom volt 10 percen belúl. Szoval remenykedem 😊 drukkoljatok!
2017. júl. 21. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!