Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beágyazódásnak a...

Lehet a beágyazódásnak a "tünete"?

Figyelt kérdés
Jövőhétre nem várom. 33-35 naposak a ciklusaim. Ha minden igaz pont jókor voltunk együtt, 14-e körül. Ezen a héten volt szúrkáló értésem a jobb oldalt és picit fáj a hasam is néha. Mintha meg akarna jönni. A melleim is nagyon érzékenyek. A hasfájás nekem azért furcsa mert nem szokott fájni a hasam a menstruációkor csak azon a napon amikor megjön.

2017. júl. 21. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebből bármi lehet!

Vagy baba lesz vagy mensi.

2017. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jövő hét szerdára nem várom. A melleim fájnak, pontosabban nem az egész, csak a mellbimbók, hozzájuk se lehet érni.

Most már annyira nem érzem, csak nagyon enyhén, de jobb oldali petefészekszurka is volt 7. dpotól kezdve, 7. és 8. napon elég erősen, tegnap már csak nagyon enyhén, ma már alig.


Kívánom, hogy sikerüljön mind a kettőnknek :)

2017. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem az egész fáj, és a hasam sem szurkál már nagyon inkább kicsit fájdogál az alhasam és a derekam ha lepihenek. Még nem volt nálam ilyen.

Remelem baba lesz a dologban! Szorítok neked is, hogy összejöjjön. :) Alig győzőm kivarni a jövőhetet. Nagyon örülnénk neki.

2017. júl. 21. 17:05
 4/5 A kérdező kommentje:

* Nekem sem az egész mellem fáj

Bocsánat az elírásért

2017. júl. 21. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
szia! baba lett belőle? :)
2017. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!