Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most leesik a hő vagy...

Akkor most leesik a hő vagy fel megy?

Figyelt kérdés

Olvasgattam pár netes oldalt a hőmérőzésről,és van ahol azt írják hogy ovukor fel megy a hő,van ahol meg azt hogy 1-2 tized fokot esik aznap. Akkor most melyik?

Ill. ovu előtti nap lehet egy olyan hogy felmegy a hőm az alaphőm fölé? Mert a hőm ma reggel az alaphőm fölé ment és elméletileg (ha tényleg esik ovukor a hő) akkor még ovum nem is volt.Teljes képzavar van nálam most.


[link]


Tegnapeste komoly petefészek fájdalmaim voltak,miután együtt voltam a férjemmel csak rosszabb lett..konkrétan ülni alig tudtam,fájt a jobb oldali petefészkem,a méhem és a végbelem is tompán fájt de nagyon.


2017. júl. 24. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
ovu előtt felmegy, aznap amikor ovu van leesik legalább 0,4 fokot. neked 17.-én volt ovu. vizsgáltak már cisztára/pcora?
2017. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De 17-én hogyan lehetett volna,ha se nyákom se ovus fájdalmam nem volt? Utána jelentkezett nálam nyák és tegnap volt irtó nagy petefészek fájdalmam. Meg az a hő (16-án) azért lett olyan magas mert aznap reggel nem jól mértem a hőmet. Voltam fel kora reggel de visszaaludtam és csak a 2. ébredéskor mértem. Amúgy szerintem nem lett volna olyan magas.

Egyébként nem,nem vizsgáltak semmire,mert eddig egészséges voltam!!

2017. júl. 24. 09:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Még az lemaradt hogy átlag 29-30 naposak a ciklusaim,tehát ma vagy holnap kellene lenni ovunak.Mivel ma reggelre nem hogy esett volna hanem fentebb ment a hőm így akkor ma még biztos nincs ovum,de a petefészkem most is fáj jobb oldalon meg olyan mint akinek az egész méhe fel van fújva levegővel 😕
2017. júl. 24. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A hőleesés nem törvényszerű! Nekem volt hogy nem esett le, utána 1 tizedekkel emelkedett naponta. Vagy elesett 1 tizedet, majd 3-at emelkedett.

Ezek mind sikeres hónapokban voltak.

2017. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A görbét nézve sztem a 14dik cn. - on volt... de majd pár nap múlva igazolja vagy sem a megemelkedett ébredési hő.
2017. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy normálisan válaszoltatok ☺😚
2017. júl. 24. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Semelyik sem torvényszeru. Picit talán lemegy ovu napján de elotte valo nap általaban vagy átlag vagy 2-3 tizedet megugrik felfele. A lenyeg hogyha ovukor kicsit vagy nagyon leesik akkor utana maradjon fent legalabb 9napig.( azert irom igy mert elofordul holeeses de az olyankor nembaj ha 9nap utam tortenik es masnap vissza megy, nekem igy volt. A baratnom azt mondta beágyazódásos holeeses.. á mondom nemhiszem. Erre csak igaza lett.:)
2017. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talan 23an ovulalhattal de addig nem lehet biztos amig nem latod az egesz honapot hogy hogy nez ki a hogorbed. Nekem is volt olyan hogy cd 14 korul mintha emelkedett volna, az app is igy vette hogy ovulaltam, aztan cd 22n volt egy hatalmas hoemelkedes ami ugy is maradt, tehat cd21en ovulaltam. Ha mereded a hodet par cikluson keresztul, fogod tudni hogy kb mikorra esedekes es hogy van e hoesesed az azt megelozo nap mert nem mindenkinek van. Az a lenyeg, hogy ovu utan legalabb 3 napig az atlag ho folott maradjon a homersekleted. Viszont probald meg mindig kb ugyan abban az idoben merni, amugy tevesen fogod leolvasni a hogorbet. (Pl a meresed 16an eleg magas mert 2 oraval a szokasos ido utan mertel)
2017. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!