Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fog valaki holnap holnapután...

Fog valaki holnap holnapután tesztelni? Ki hányadik dpo n van?

Figyelt kérdés
Én holnap reggel fogok tesztelni. 9.dpo nagyon izgulok . Az előző terhességemnél 9.dpon már pozitiv volt a facelle és a Predictor is. Sajnos 7 héten elment. Azota három ciklus telt el. Ez az első clostis honapom .
2017. júl. 24. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Ha szerdáig nem jön meg, lehet tesztelek. Nem tudom még. Ma van két napja, hogy késik, de nem merek reménykedni. Egyszer fordult elő, hogy négy napot késett. Még kivárom a szerdát, hátha nem jön meg. :-)

Üdv.: Emma

2017. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vagyok a ciklusom 32.napján. Reggel teszteltem, de teljesen negatív lett. 28-32 naposak szoktak lenni a ciklusaim. Vasárnap hajnalban görcsöltem, azt hittem meg fog jönni, de semmi. Szerdán fogok én is újra tesztelni.

2017. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Picit kiesek az intervallumból én csütörtökön tesztelek, az lesz a 10 vagy 11 dpo (sajna nem tudom pontosan)

Egy partyba megyünk a barátainkkal és azért erősen feltűnne ha nem iszom, és jobb lenne úgy elutasítani, hogy biztos van okom rá.

Meg persze iszonyú kíváncsi is vagyok!

Drukkolok mindenkinek!

2017. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma teszteltem, egy napja késik, de sajnos negativ.. Gondolom nincs baba, mert előző terhességemnél már a 11.dpon pozitivat teszteltem. Te teszteltél már kérdező? Üdv: Momo
2017. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!! Emma vagyok. Most teszteltem egy erős pozitívat. :-) Sírok, mint egy kisgyerek. :-) 3 év próbálkozás után. El se hiszem. :-) Sok sikert nektek is! :-)
2017. júl. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok Emma! Boldog babavárást :) üdv:Momo
2017. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia Emma ! Gratulálok ! Én végül csak ma teszteltem és szép pozitiv lett nekem is :) boldog babavárást neked
2017. júl. 27. 21:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! :-)
2017. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as hozzászóló: Emma voltam. :-)
2017. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és Emma! De jó, gratulálok nektek, jó egészséget és boldog babavárást kívánok!! :-))) Nekem sajnos megjött végül. :-( Sebaj, új hónap, új remèny! :-)


2-es voltam

2017. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!