Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párom pénisze és a...

Ha a párom pénisze és a heregolyói az átlagosnál kisebbek, az lehet akadálya a teherbeesésemnek?

Figyelt kérdés
A heregolyói kb. 3 x 2,5 x 2 cm-esek, a pénisze 7-8 cm alapállapotban. A szeretkezéssel nincs gond, mert a pénisze kb. 13-14 cm-esre tud nőni, szóval nekem pont jó. Az összehasonlítás - mielőtt bárki mást gondolna - onnan származik, h urológiai osztályon dolgozom.
2008. okt. 18. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nemhiszem. attol meg lehetnek erosek es furgek a spermái.

a méret nem hiszem, hogy komolyan befolyásolná a dolgokat, hacsak nem szélsőséges. de ha nagyon aggodsz miatta, ki lehet vizsgaltatni.

amugy mióta probalkoztok? mert havi 20% esely van a babara ugye, ami nem adódik ossze, és bizony, két tokeletesen egeszseges embernek is beletelhet fel-egy evbe, míg osszejon a baba.

altalaban egy ev utan kuldenek meddosegire, de elotte ha jo a nodoki, ezt a 20%ot probalja felturbózni, sokszor sikerrel.

2008. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mi már lassan 1 éve próbálkozunk, sikertelenül. Nálam (mondjuk még nem volt meg minden vizsgálat) eddig minden rendben, és már (kínomban) nem tudok más bajra gondolni..
2008. okt. 18. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez aztán nem lehet gond! Voltatok már sperma vizsgálaton?
2008. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltunk, nem lett túl jó az eredmény. Mondjuk azt mondták, h mivel a párom meg volt fázva, ez értékelhetetlen, el kell menni még egyszer. Tehát úgy is mondhatjuk, h nem voltunk :-(
2008. okt. 18. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:

elso vagyok. tudom milyen nalunk is mindketten magunkat hibaztattuk minden negativ teszt utan (pedig mi relative szerencsések voltunk).


ne gorcsoljetek emiatt, homeopatias bogyok meg cseppek meg teak sokat segitenek am! meg ilyen kis trukkok, hogy parnat teszel a feneked ala (mondjuk amikor mi tettunk nem azert tettunk, hanem mert noveli az elvezeti erteket :)), de segit


beszelj a nodokiddal, szerintem o is tudna segiteni.

sok sikert!

és tenyleg nyugi, elobb utobb meglesz, ki fog derulni mi a baj, ha van egyaltalan!

2008. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A párod méretei NEM jelentenek problémát!!!
2008. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2008. okt. 18. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én párom „műszere” is hasonló méretű, és elsőre összehozta nekem a babát. Nem a méret a lényeg, garantálom.

Három és fél hetes kismama

2008. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!